Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 aylığı bağlandığına dair evraklar geldi, ama maaşım bankada yatmamış görünüyor?

ksk2000

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
arkadaslar 2022 maaşı baglandı mektubu geldi 1/11 de cekilebilir yazıyordu ziraatte ama dun gittim yatmış gözükmüyor dediler ben bunu ne zaman çekebilirim bundan sonra alacaklarımı ptt den almamı solediler 11 ci aydan itibaren 3 aylık periyodik halindemi alcam yoksa martta mı alacam

birde işkur staj hakkı veriyo bir iş yeri bulabilirsem ben bir iş bulabilirsem staj ı bildirmem gerekirmi yoksa 2 sinide alabilirmiyim

staj 5 ay süreli olcak

peki ben bu ay içinde ilk parz<ayı alırsam aralıkta da alcakmıyım yoksa martta mı

ksk,
paran Zıraat bankasına gondrilmiş bu durumda onlar gormuyordur hesaba yatan parayı. Tekrar git bankaya, paranın bankaya yatıp yatmadıgını sor. iyice baksınlar grekirse evraklarını goster ya da bankanın başka şubbesine git sor. Bankayı boş bırakma paranı alana kadar. Evrak takipte online ödeme tarihi gorundukten sonra en geç on gün içinde paranın cebinde olması lazım senin.
Aylıgı ise bundan sonra ptt'dn çkeceksin. İlk aylıgını Aralık ayında ptt'dn çekebilirsin.

aralık ta alıncak para için ayın kaçında gitmem gerekir herhangi bi evrak geliyor mu su tarihte git çek diye

Üst Alt