Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Aylığı başvurum kabul edildi. Bir yıllık GSS prim borcumu nasıl sildiririm?

Vesterello

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Slm 2022 maas basvurum kabul edildi benim 1 yillik gss prim borcum var bunu sildirmem mümÄ·ünmüdür acaba?

Vesterello evet mümkün:) SGK müdürlüğüne gidip,60/g GSS prim borcunun silinmesini iste. 2022 aylığının baglandığını, yapılan GSS gelir tetsinde de g0 çıktıgını söyle. zaten sistemden bilgilerine ulaşabilirler.

Vesterello,
Yukarıda Kalem,melek hanımın bahsettiği gibi sgk müdurlügüne giderek halledebilirsin.
Fakat bu gideceğin sgk müdürlüğü ikametgahının kayıtlı oldu sgk müdürlüğü olmalıdır.

vay beee

ben yesilkart'imi actirmak icin keriz gibi gittim o gss borcunu kapattirmistim. su an hem yesilkartliyim hem de 2022 ayligim baglandi(aralik baslangicli)

ben geri alabilir miyim peki?

thinkpad ödenen prim borçları geri verilmez . dolayısıyla ödediğin o paraları geri alma şansın yok maalesef.

Üst Alt