Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 aylığı başvurusunda bulundum. Heyet sonucunu maliye'den alacakmışız. Neden?

canisi21471

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
benim 1 yaşında down sendromlu bir oğlujm var 2022 dilekçeyle heyet girdim bugün sonucunu vermeleri lazım dı maliyeden alacağımı söyledi neden orda alcqağım acaba

Kurum sevkiyle gitmişsiniz anlşaılan hastaneye. Hastane de raporunuzu o yüzden kuruma göndermş sanırım. Emin değilim.
Bu tür pratik konuları pek bilmiorum.
Arkadaşların yardımını bekleyelim...
Bu konuda bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa sevinirim...

Baran neyi sordugun konusunda ve benim doğru anlayıp anlamadıgım konusunda tereddütlerim var söyleyim:) yahu biraz ayrıntılı yazsan nolur ablası...
Sanırım 2022 aylığı için bulundugun ilçe kaymakamlık/mal müdürlüğüne başvurdun. Kurum sevkiyle hastaneeye gittin. Oraada özürlü sağlık kurulu raporu için heyete girdin. Bugün de özürlü sağlık kurulu raporunu alman gerekiyordu ve sana raporu vermeyip maliyeye gönderdiler. Bu şekilde anladım, Yanlışsam düzeltirsin...
Anladıgım dogruysa, kurum sevkiyle olunca raporun 3 nusha hazırlanıp, birinin kuruma gönderilmesi, birinin sana verilmesi ve birinin de hastande kalması gerekior ve haklarınız sayısınca çoğaltılması gerekior.
Eğer anlatmak istediğin bu değil de başka şeyse yanlış anladıgım şeyi düzelt lütfen...
Bu arada hayırlı kandiller:)

Üst Alt