Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 aylığı ve yetim maaşı aynı anda alınabilir mi?

ufukbas"

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar sayın yazarlar ve okur arakadaslarım benım bır ricam olacak mümkün ise.

Yaylada bir genc özürlü ve babasına bağlı maaş alıyor ve özürlü maaşi alıyor bunlardan birini keserlermi sosyal güvencesi yok köylüler keserler diyerek cocugu strese sokmuslar bana acıl bır cevap saygılar iyi çalışmalar.

benim arkadaşımın çocuğu özürlü kendiside özel bir şirkette çalışmakta çocuğu için bakım parası almakta maaşı 1200 tl nin altında olduğu için üzerine çıkmış olsaydı çocuğu için bakım ücreti söz konusu değildi

arkadaşım tesk ederim benim sordugum hem ssk hemde özürlü maaaşı alıyor keserlermi her hangi bir cezası varmı mumkunse cevap?

2022 sayılı maaştan faylanan kişilere yeşil kart çıkartmıyorlar 2022 maaşlarını iptal ettirmeleri gerekiyor anladığım kadarı ile bu kişi sgk dan maaş alıyorsa gss kapsamında demektir. 2022 maaşını kesebilirler .

Üst Alt