Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 aylığımı alabilmem için hayatta olduğuma dair muhtarlıktan yazı almam istendi!?

|GKN|KRL|

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadşalr yarın 3 aylık maaş alıcaz bizim cumartesine denk gelmişti hafta sonuna ben cuma gittim sordum cuma veriyolarmı diye sizin salı doluyo dedi+gelirken muhtarlıktan onaylı halen yaşadığına dağir 2 satır yazı getiriceksin bana bi örneğini verirmisiniz..

normal çünkü annen veya yakının sana vasi ise istiyorlar bizde aynen öyle yapıyoruz. Muhtara gideceksin senin sağ olduğuna dair yazı alıp, vasi kararının fotokopisini çektirip vereceksin ve maaşını alacakwsın. Bu kadar .

yok benim için değilde abim için abim görme özürlü bende diyorum ki bu şimdi muhtar değişti pek işi yorgamı bilmiyo muhtara diyorum 2 satır yazı istediler n yazıcaz diye bana soruyo en sonunda imama yazdırdım bi tek muhtar imzası atıp altına mühürünü bastı bana o yazının örneği lazım bende burdan yazıp muhtarın önüne vericem at imzanı çak mührünü uğraştırmasın beni örnek lütfen veriniz bitane.

Üst Alt