Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 aylığını almakta sıkıntı çekiyorum. Kolay bir yolu var mıdır?

vedat47

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar ben aylığı alma konusunda sıkıntı çekiyorum zaman bulamıyorum posta ya gidiyorum acayio kuyruk oluyor .arkadaşlar acaba başka türlü alamaz mıyım ne bileyim belirteceğim bir banka hesabina yada ptt nin kartından direk çekebilirmiyim beni bilgilendirirseniz sevinirim ..şimdiden herkese teşekürler

aynı gün gitmeyin.daha sonraki günler serbest olmuyormu?bende bu konu ile ilgili kart ile alabilirmiyiz başlıklı konu açmıştım.olmuyormuş arkadaşım.

onu herkese uyguluyorlarmı ki?engel durumuna göre değişiyormu?

ilginiz için teşeşür ediyorum arkadaşlar...

o zaman birazda o ilin memurunun insiyatifine kalmış desenize;eve teslimat yapılması için dilekçe v.b.birşey lazımmı sevgili melek

% 70 üzeri raporu olanlar için getirolar adrese bizimkileri geliyor. yani şimdi sen raporun % 70 ve üzeri ise dilekce yaz. rapor oranını bilmiyosan 2022 takip sityesinde emekli nevi muhtaç yazarsa ağır özürlü sınıfındasın olur. bu ay nekadar maaş çektin

Üst Alt