Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurum reddedilmişti. Tekrar başvuru yapmak istiyorum?

FaCia

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
1
2022 sayılı kanunda %56 rapor olduğu halde babamla kaldığım ıcın maaş verılmedı. Oysakı nice insanlar biliyorum alıyorlar maaş. Bende karar verdim mal müdürlüğünden tekrar başvuru yapacam. Bir sıkıntı olur mu

18 yaşinda buyukseniz ve erkek cocuklar icin bir sorun olmaz cünkü 18 yaşini gecmiş birisi annasi ve babasindan cikmiş sayilir yani reşit sayilir 18 yaşini gecen her erkek her hangi bir geliri yoksa ve sosyal güvencesi yoksa 2022 maşi alir

arkadasım 18 yasından büyükte olsa ayrı bile olsa babasından çıkmıs olmuyor mal müdürlüklerinde uygulama bizim bildiğimiz gibi değil ben suan sivastayım babam istanbulda ve babamdan nafaka düşüyor diye 2022 baglanmadı ve ben 2. bas vuruyu yaptım 20 gün içinde karara baglanacak

öncelikle anne baban calısıyor mu kaç kardessiniz ve kaçı sigortalı kaçı değil eviniz kiramı bunlar bas vuruda cok önemli noktalar

evet arkadasım aynı sey benım basıma qeldi NAFAKA yazısı yazıldı die bir ibareli evrak gönderdiler ve VALİLİK Makamında Karar Olumsuz Oldu baqlanmadı tekrar bende başvuru yapcam. yapayım mı sizce?

ANNE ev Hanım . Babam POSTAHANEDE MEMUR. KENDIM 20 YASINDAYIM. BİR KARDEŞİM VAR EVDE 4 KİŞİ YAŞAMAKTAYIZ . HİÇ BİR GELİRİM YOK VE HİÇ SİGORTAM OLMADI..

Yılmadan mücadeleni yap mutlaka 2022 bağlanacak yeterki azimli ol arkadaşım.

Üst Alt