Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurumda 'belgede noksanlık' tespit edilmiş..?

hakan1987

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
3
Emekli Nevi : ---
Durumu : M

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
07/07/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
14/07/2008 Özür oranı (%70-%100) Kabul edildi.
21/07/2008 TARİHİNDE 58491 KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
26.09.2008 TARİHİNDE BELGEDE NOKSANLIKLAR TESBİT EDİLDİ

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 16/11/2006
MUHTAÇLIK-İTİRAZ DAN DOLAYI AYLIK İSTEME YAZISI YAZILDI. 11/12/2006
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 02/11/2007
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/05/2008

arkadaslar bu ne demek maas ala bilicekmiyim .ne yapmam gerek

evrakınızda eksiklik tespit edilmiş o eksik olan evrak sana ulaşacak sen o eksigi giderip kuruma göndereceksin zaten çok fazla bişey kalmamış sen gelen eksigi gider yolla az kalmış işin zaten..
bekle eline ulaşacak eksik olan evrak..

bu benim 3 basvurum ilki 2005 teydi .babamin ssk sini kulaniyorum diye red etmislerdi.ama kullanmiyodum .neyse iptal ettirip bas vurduk.bu seferde babamin maasi cok deyip geri gonderdiler .bizde itiraz edip tekrar bas vurmustuk .acaba ne belgesi eksik

ne eksik oldugunu bilgi edinmede söylemez bekleyip görmek lazım neticede eksik evrak size tamamlamanız için gelecek daha önceden geliriniz için düzeltme olmuş gördüm şuan maaş için geldigini zannetmiyorum şayet geliriniz kişi başına düşen kriterden fazlaysa direk reddedilir evrak eksik diye size göndermezler reddederler.
bekleyip görmek gerekir.

Bilgilerime göre 2022 maaşı alabiliyormuyum?

arkadaslar evrak takibi sitesinde bu yaziyo gene alamiyorum degilmi 3 aylik maasi :confused:

muhtaç olmadığınız yazısı yazılmış size demekki alamıyorsunuz..:(

Üst Alt