Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurumda 'Raporda noksanlık yazısı' ne demek?

CENGAVER

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
SLM BN CENGİZ 2022 parorumu gonderılı nerdese bı sene oldu sızede 3 hafta once lınkımıg onderdım henus bı cevap gelmedı yardıncı olursanız sevınırım

• Emekli Nevi :--- Durumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    21/01/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    25/02/2008 Rapordaki eksikliklerden dolayı iade edildi.
    03/03/2008 TARİHİNDE 1713 6KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    4/01/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    07.03.2008 TARİHİNDE RAPORDA NOKSANLIK YAZISI YAZILDI.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 24/06/2008

senin rapor daha işlemde biraz daha beklersin sabret

2002 raooru sonucu ogrenme

slm bn cengiz bana msj atmısınız tskkler ama msj bostu bana bı daha hayırlı mesaj atarsanız sevınırım lınkımı sıze gonderıyorum yardımcı olursanız cok makbule g ecer bu cunku omrümü yedı bu sayın abım

• Emekli Nevi :--- Durumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    21/01/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    25/02/2008 Rapordaki eksikliklerden dolayı iade edildi.
    03/03/2008 TARİHİNDE 17136KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    4/01/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    07.03.2008 TARİHİNDE RAPORDA NOKSANLIK YAZISI YAZILDI.

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 24/06/2008

senin evrak takibinde görünen duruma göre;
başvuru yaptıgında beyan etmiş oldugun saglık kurulu raporunda bi takım eksiklikler tespit etmişler bu ara karar yazısıyla kurum raporu aldıgınız saglık kurulu ile aralarında yazışma yapıp halletmişlerdir ancak evrak takip sitesinde rapor halen kabul edilmiş görünmüyor dolayısıyla raporunun kaç oldugu hakkında fikir veremeyiz zaten kabul gören iki rapor vardır birincisi %40 ile %69 arasıdır bu oranda kabul görenler 540 lira maaş alırlar, ikincisi %70 ilr %100 arasıdır bunlarda 808 lira maaş alırlar başka bi kabul görme alternatifi yoktur siz başvuruda zaten gönderdiginiz raporun oranını biliyorsunuzdur gönderilen rapor aşagı yukarı gönderilen oranda kabul edilir dedigim gibi sizin takip sitesinde oranınınz henüz belli degil...

ılgılendınız ıcın tskkr edrım bnm ılk rapaorum yuzde 45 dı sonra evrakta eksıklık oldugu ıcın yenıden rapor aldım o raporda bnm hastalıgımla ılgılı doktor yuzde 40 verdı snra heyete grdım ankara gttı raporum sonucun ne oldugunu bılmıyorum ama doktorun yazdıgını kabul eder sayarsak yuzde 40 eger onlarda onayladılarsa rapor kabul olur ısallah bu rapor bı sene gıbı uzun zamandan sonra red olma gıbı sansı varmı cevabınız ıcın sımdıden tesekkr edrım ıyı gunler allaha emanet olun

2022 sorusu

bnm hala kızı var 6 ayda maasa baglandı onunda yuzde kırkdı bnm sansım byle ondan kasılıyom beraber gnderdık ıyımı

benim raporda noksanlık vardı düzeltildi gönderildi acaba kaç ayda sonuçlanır

teşekkürler

----------

kusura bakmayın bir sorum olacak benim raporum yüzde 69 ken 12.02.2008de yüzde 92 olarak deyişti evrakta noksanlık vardı yani 2022 olarak belirtmek gerekiyormuş sorun giderildi aradaki farkı alabilecekmiyim

Evet, fark ödemesini KAR8 adı altında alırsınız büyük olasılıkla

Üst Alt