Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurumun işleme konulup konulmadığını nasıl öğrenebilirim?

foton22

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
2022 maaşı ben de evraklarımı teslim etim. 2010 yılına kadar buraya gelme dediler (malmüdürlüne )
evrakları valilikten onay alıp almadığını nasıl haberimiz olur? evrakların ne zanan nerede olduğunu öğrenebilirim? eve gelen giden olacak mı? bir hata evden ayrılmadım.

teşekkürller.

OturanBoğa
2022 maaşı evraklarımı teslim etim. 2010 yılına kadar buraya gelme dediler (malmüdürlüne )
evrakları valilikten onay alıp almadığını nasıl haberimiz olur? evrakların ne zanan nerede olduğunu öğrenebilirmiyim? teşekkürller

Başvuru yaptığınız yere sormanın dışında bir şey gelmiyor aklıma. Bir ihtimal de, Valiliğe ya da BİMER'e sormak işe yarayabilir.

OturanBoğa;
2022 maaşının baglanması için eve polismi geliyor?inceleme yapmaya?

slm. 2022 SAYILI KANUNA GÖRE AYLIK BAĞLANANLAR İÇİN BİLGİ MEKTUBU , bu gün eve mektup geldi, ödeme emrinin tarihi 22.10.09 anlayamadım ?

O mektubu alıp ziraat bankası'na gidin ve birikmiş maaşınızı alın :)

Sonra dönem maaşı zamanı geldiğinde de dönem maaşını çekmek için ptt'ye gidin nüfus cüzdanınızla. Bu kadar :)

ben 2022 başvurusu yaptığımda eve polis veya her hangi bir kişi gelmedi....:S malmürlüğünde çok geç gidiyor evraklar.. malesef..ankaraya zaten gitikten sonra.. 2022 evrak takip'den bakabilirsin..admin dediği gibi mektup geldikten sonra paranı alabilirsinn.:)

Emekli Nevi :MUHTAÇ
Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
19/10/2009 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

anlamı nedir ? teşekürler...

Hayırlı olsun. Maaşın bağlanmış. Kısa süre içinde ne kadar toplu para çekeceğine dair mektup gelecek adresine. O mektupla birlikte en yakın ziraat bankasına gidip toplu parayı çekeceksin. Daha sonra dönem maaşı zamanı geldiğinde dönem maaşlarını da PTT'den nüfus cüzdanınla çekeceksin

Dönem maşları hangi aylarda ?

teşekürler.

Mart, Haziran, Eylül ve Aralık
-Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü
-Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü
-Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü
-Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü
-Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü

Üst Alt