Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurumuz Bağ-Kur sebebiyle iptal edildi. Bağ-Kur'u iptal edip yeniden başvurduk..? [Soru]

tutku205

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
2022 başvurumuz Bağ-Kur sebebiyle iptal edildi. Bağ-Kur'u iptal edip yeniden başvurduk..? [Soru]

vereceginiz bilgiler için tşkler,
19ay önce 2022 özürlü aylıgına müracat ettim. raporda "%70 kabul edildi" yazıyordu, sonra evrak tahsis servisinde yazıyordu. biz aylıgı beklerken bize bir yazı geldi, "bağ-kurdan dolayı aylık bağlanamıyor" diye. biz de bağ-kuru iptal edip ve bağkurdan alınan iptal yazısıyla birlikte ankaraya gönderdik. acaba sonuç ne olur?

bag-kur varken zaten 2022 almanız söz konusu olmaz ama kapttırıp yine gönderdiyseniz zannedersem baglanır.

ewet artık baglanır. benim kardeşimde 2022 de maaş. aynı zamanda bagkurdan aylık alıyordu sonra aylık kesildi. bagkuru iptal edip tekrardan başvurduk baglandı

bağ-kur dolayı red

bağkurdan dolayı red gelmişti,bağkuru iptal edip iptal yazısını gönderdim.içerde 17 aylık birikimim var bunuda alabilirmiyim yoksa yeniden işlemmi yapılır.ve tekrar sağlık raporuna gerek duyulurmu tşkler

eger ilk başvurunuzda halihazırda bag-kur varsa ve sonradan gelen uyarı yazısından sonra iptal edip gönderdiyseniz geçmişteki paraları alamazsınız ama önceden başvurunuzda bagkur olmamasına ragmen bagkurdan evrak almanız istenilmiş olsaydı geçmişteki birikmişi alırdınız.
yeni rapor konusu eger mevcutta ordaki rapor agır özürlü sürekli raporsa yenilenmesi istenilmez zannetmem..

Üst Alt