Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurumuzda bitmek bilmeyen eksik evraklar!?

ayyuzlu76

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba kolay gelsin arkadaşlar benim sorunum benim 14 yaşında % 85 raporu olan özürlü kızım : 2005 7 ci ayında müracatımı yaptım 2005 11 ayında ankaraya gönderildi evrakım daha sonra git gel evrak düzenle üç sefer eksik evrakları tamamladım tekrar gönderdim artık sabrım taştı kendim gittim tekrar evrak eksik dediler tekrtar yaptım gönderdim en son şimdi 09.03.2009 da evrak tahsis servisine gönderildi diyor bu sefer ne eksik çıkaracaklar onu merak ediyorum ama eminim yine bir eksik bulur onlar yani anlayacağınız uzun ince bir yol bitmiyor bir türlü ne oalcak bende bilmiyorum haa bana deseler yok kardeşim vermiyoruz bu kadar zoruma gitmez ya adamlar her gün bir sorun yaratıyor işte benim sorunum bu admin kardeş şimdi ne yapılabilir.siz buyurun

Ne denebilir bilemiyorum... 09.03.2009'da evrak tahsis servisine gönderildi madem, dilerim bu sefer bi eksiklik çıkartmazlar.

Eksik evrak sorunu bendede olmuştu ayyuzlu76.Raporumu verdiğim halde aradan bir sene kadar zaman geçmişti.raporun eksik çıktı dediler.ben bu durumu lokman ayva sormuştum.oda bana resmi işlemlerde evrakları teslim ettiğinize dair imzalı belge veri,lir onu isteyin dedi.ben tabi raporum kayıp olduğu için yeniden kuzu kuzu rapor almak zorunda kalmıştım.raporu götürdüğümde memura lokman ayvanın bana söylediği şeyi söyleyip evrakları teslim ettiğime dair yazılı belge istedim.ancak memur böyle bir şey veremiyceni,hatta bunu hayatında ilk defa duyduğunu söyledi.Blmem artık nasıl düzelir bu işler..

Arkadaslar bence bu tip resmi islemlerde memurun evraklari teslim aldigina dair evrak sahibine kurum onayli bir belge vermesi gerekli yukarda arkadasimiz belirtmis zaten ama boyle bir prosedur yok galiba ayrica evraklarda buna ragmen eksik cikarsa memura olumsuz sicil verilmeli bu konuda sanirim kaymakamliklara veya valiliklere toplu olarak dilekce gondermeliyiz

Evrak akyıt

Resmi dairelerde evraklarınızı teslim ettiğinizde o evraklara belgelere gelen evrak numarası verilir ilgili memurdan bu numarayı alarak cep telefonu not defteri vs gibi yere kaydedip bununla evrak takibi yapılabilir saygılarımla

merhaba admin %80 özürlü 18 yaş altı aylık maaşı ne kadardır ayrıca ben il dışındayım sisteme baktım ilk aylık ödemiz çıkmış ama ne kadardır onu internetten nasıl öğrenirim tsk ederim kolay gelsin

Üst Alt