Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurusunda raporu posta ile gönderebilir miyiz?

ismail13

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun .. özürlü bir arkadasım var . raporunu aps ile yollatırabilirmiyiz burda bürokrası yavaş işliyor ne yapalım .. varmı bildiğiniz bir adres falan varsa adresi paylasabilir misiniz sayın editörüm ve arkadaslarım yardımcı olun lütfen simdiden tesekürler cevap bekliyorum

tesekürler

şimdi şöyle anlatayım : raporu arkadaşımın maaşının çıkması için uğrasıyoruz ama burda bi tür lü gitmiyor geç gidiyor .. acaba biz bu raporu aps ile ilgili yere nasıl gönderebiliriz nasıl ulastırabiliriz aps ile yollanırmı yollanması lazım .. acaba bunun yollanabilmesi için arkadasların bildiği bir adres varmı varsa paylasabilirler mi .. böyle bisey mümkün mü

Yurtiçi ya da aras kargo (veya başka bir kargo şirketi) daha hızlı ve güvenilirdir aps'den.. (25'sene önceki bilgilerime dayanarak söylüyorum.. )

hangi kargoya vereyim demedim

dedimki göndereceğim adres falan varmı nereye göndermeliyim : biliyorsanız adresi verirseniz bende ona göre yollatırıcam sayın BABEN SİMDİDEN TESEKÜRLER

bencede aras gargo ya verin bize hep o gargodan gelir birşey gndersek gönderilerse

* SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA
Adres bu.. 1 yıl önce OturanBoğa burada vermiş o adresi.. Umarım değişmemiştir. Durumunuza uyan bir dilekçe eklemeyi unutmayın.

tesekürler

yani arkadasımın raporunu da yollasam simdi olur mu

İstedilerse yolla tabii.. Yok henüz başvurmadınızsa bulunduğun ilin defterdarlığına başvuracaksın önce..

şimdi eski rapor oranı % 40 tı 2006 tıda basvurduk besiy çıkmadı ve .. şimdi rapor oranı % 80 oldu raporu ben simdi yeni raporu direk aps ile yollatırayım mı abi ne yapayım sizce yollasam olur galıba değilmi : yine geri gelmez ordan inssal h sizce yollayayım mı

merhaba arkadaşım;
aps falan sorun değil inanın normal adi posta dediğimiz 2 günde ulaşır veya 3 günde ulaşsın ama orda işlemi yapmaları önemli aylık bağlamadaki gecikme postadan kaynaklanmıyor.birde şunu söyleyeyim sen acele ediyorsun ama ordaki görevlide derki bak hepside maaş bekliyor sıra ile der. bence benim fikrim bu .

E.. tabii.. Durum değiştiyse o yeni durumu anlatan bir dilekçeyle birlikte gönder yeni raporu.. APS'yi unut.. Kargo şirketi yok mu sizin orada? Yerine ulaştığında haberin olacak şekilde gönderirsin istersen.. Biraz pahalı olur ama..

hem acele etme bildiğim kadarı ile mürcaat veya il/ilçe idare kurulu kararı itibari ile maaş bağlanıyor. yani maaş bağlanırken biriken farklarda alınacak.

abi tesekürler

tesekürler abi ben yarın yollatıracam aps ile ama iade tahaütlü yolatırır mm insallah tesekürler çok sağolun yardımınız için allah razı olsun ..
demir sanada tesekür ederim arkadasım sahol çok iyisiniz iyiki bu site var

allahımmmmmm "APS'yi unut, KARGO (gönderebiliyorsan haberli kargo) ile gönder" deniyor.. halen APS ile göndereceğim yarın diyorsun... :)

Üst Alt