Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 başvurusundaki kar 8 ne demektir?

azizkanmaz

Aktif Üye
Konular
156
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar ben 26.05.2009 tarihinde 2022 maaş yükselmesi için yeni raporu sgk ya teslim ettim bugün evrak takibi sitesine baktım şöyle bir yazı eklenmiş

ÖDEME DURUMU: 09/07/2009 KAR8​

bu yazı ne anlama geliyor birde eski raporum %65 idi şimdi evrak takibi sitesine girdiğimde yeni rapor oranım %92 olan rapor evrak takibi sitesinde de değişecekmi

başvurunuz onaylanmış hayyırlıolsun içerde biriken farkları almanız için adresinize bir ödeme emri gelecek onla ziraat bankasından farklarınızı alırsınız ayrıca size gelecek ödeme emrinde raporunuzun kaç derece ile kabul edildiği yazar.

tamam çok sağol nekadar süre içinde bu kağıt bana ulaşır acaba herhangi bir bilgin varmı

arkkadaşlar yine bişi soracağım eylül ayında maaşımı zamlı alabilecekmiyim

evrak takibi sitesinin adresi nedir acaba

bugün bizim eve bir mektub geldi ödeme emri 272 tl bugün bankaya gittim hesapta para yok dedi bankadaki memur bide yeni özür oranım evrak takibi sitesine işlenecekmi

paramı aldım 272 tl darısı bekleyenlerin başına

Üst Alt