Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 dosyası heyette takılır mı?

ahmet atlar

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
İyi günler, yaklaşık 1 yıl önce %90 ağır raporlu çocuğumun dosyasını mal müdürlüğüne verdim, dün mal müdürlüğünü aradım dosyanın kaymakamlıkta olduğunu heyete gireceğini heyetten olumlu karar çıktığında dosyanın Ankaraya gönderileceğini söylediler.
Benim sorum, biz yaklaşık 5 aydır evde bakım parası alıyoruz ve bir yerde çalışmıyorum. ayrıca üzerime kayıtlı hiç bir mal da yok. acaba heyete girecek dosya için olumsuz bir karar çıkar mı?

Teşekkür eder iyi günler dilerim.

2022 maaşın da öylesine berbat bir gecikme varki insanın aklı almıyor.ama ne olursa olsun 1 yıldır dosyanın kaymakamlık ta beklemesi anormal bir durum.şimdiye kadar olumlu yada olumsuz bir cevap vermeleri lazımdı size.
2022 maaşıyla evde bakım maaşını farklı kurumlar veriyor bir birlerinden haberleri bile yoktur ve hem bakıcı aylığı hemde 2022 den yararlanan binlerce kişi var dolayısıyla bakıcı aylığı almanız 2022 maaşına engel teşkil etmez.

Benim asıl sormak istediğim üzerime kayıtlı hiç bir şey olmadığı halde acaba dosya heyette takılırmı,ayrıca açıklanan yeni asgari ücret bakıcı ve 2022 maaşlarına nekadar yansır,teşekkür ederim.

Üst Alt