Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 durumu aktif nedir?

Konular
8
Reaksiyonlar
0
Emeklilik Nevi: Sakat , Durumu: Aktif

Değişiklilik Tarihi: 22/04/2010 , Online Ödeme Tutarı: 778.44

Ödem Tarihi: 22/04/2010 ,Ödeme Durumu : TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

CeVaP YAzarsanız sevinrim.

aylığınız bağlanmış gözünüz aydın:)

gözünüz aydın.daha açık nasıl yazacaklar.aylığınız bağlanmış.hayırlı olsun.

tşkrler ve bi soru daha sorcm ilk aylıgı ziraat bankasından çekerken bn gitmesem babam yada annem gitse verirlermi ? vekalete, imzaya ihtiyac var mi ? :S

18 yaşın altındaysanız anneniz sizin ve kendi kimliği ile alabilir.

alamaz sanırım.emin degilim ama reşit oldugunuz için alamazlar diye biliyorum.

gözünüz aydın hemen en yakın zirahat bankasına gıdın 778.44 tl paranızı alın kımligınızı götürmeyı unutmayın ve kımlık fotokopisini çekin ıyı günlerde kullanın

Ödeme Tarihi 03.05.2010

Online Ödeme Açıklama: TARİHİNDE ÖDEMENİZ ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR.

şuan durum böyle ama halen evee evrak gelmediiiği için alamiyorum, evrak gelicek mi illaki.? cvplayan olrsa tşkrler

evrak takipte ziraat bankasına gönderildiği yazıyor bankaya gidip kimliğinle paranı çekebilirsin evrak gelince saklarsın

ben gittim ama maaşınız yatmadi dedi :S benim sorum eve evrak mi gelicek yani ? bana evrak felan bişey gelmedi daha bankada para da yok :)

evet 1 2 hafta içinde evrak gelir sana

bekle kardeşim bugün sgk dan biriyle tartıştım beni dava edecekmiş ben ona oysaki güzel şeyler söledim:)

hacı merak ediyosan ö m la söylerim çok estetik küfürler ettim:)

garrincha1907
benim ödeme tarihide seninle aynı bankaya gittim para hesapta görünmüyor. Banka eve kağıt gelecek onunla paranı çekeceksin diyor.

Merhaba gözün aydın yukarıda belirtilen tarihde gidip maaşınıızıalın iyi gunlerde kullanın hoscakal ;)

Üst Alt