Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Engelli Aylıgı alan kişi üstüne araç aldıgında aylığı kesilir mi?

slymanbozo

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
iyi günler arkadaşlar
ben 2022 engelli aylığı alıyorum.. araç almak isteigimde 0 km almak daha avantajlı vergi indirimi vs bakımından araç aldıgımızda kendi üstüme olası gerekiyor.ve benim aylıgım aracı üstüme aldıgımda kesilir mi
bilgilendiriseniz sevinirim

Lüks olmayan ortalama bir araçaldığınızda kesilme olasılığı çok çok düşük. Gelir getirmiyor zira...
Ama unutmayın, beyan edilen gelirle görünen yaşam koşulları arasında gözle görülür bir fark varsa, kişi bir yandan muhtaçlık beyan ederken bir yandan ev-araba vb. koşullara sahipse, ve bu durum görevlilerce tespit edilirse, aylığın kesilme olasılığı her zaman vardır.

evet bende bu yüzden araç alamıyorum . ulaşımımı sağlamak için başkalarına muhtacım . hiç olmazsa belli markaları önersinler.en ucuz araç şu anda dacia lar.desinler ki dacia araçlarda ötv alınmaz 2022 maaşına engel teşkil etmez. bu saçma durum ne zaman düzelecek ?

Üst Alt