Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 evrak takibi sayfasında kayıt yok diyor..?

vuslat_681

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar
ben 12.02.2008 %49 raprumla maliyeye 2022 için başvurdum. ancak evrak takibi sayfasında T.C. sorguladıgımda kayıt bulunamadı diyor. neden olabilir, işlemlerimide bi aksilik olabilir mi?

telefondan eger ulaşamazsan evrakları bulundugun il-ilçe den bi sor belki daha ankaraya gönderilmemiştir bazen geç gönderiyorlar önce evrakın ankaraya gönderildigine emin ol.

bugun maliyeye gittim evrak 14.05.2008 tarihinde emniyette gönderilmiş memurun dedigine göre 2 ay sonra ankara göndereceklermiş. birde biriken param maliyeye ilk muracaat tarihinden mi geçerli olacak. 12.02.2008 de evrakları teslim ettim.

Evet. Maliye'nin evrağı kayıt altına aldığı tarih.

2022 maaşı yardım

iyi akşamlar evrak takip sitesinde şu notlar düşülmüş
  • Adı :MUSTAFA Soyadı :OCAKOĞLU

Emekli Nevi :SAKAT
    Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ÖDEME DURUMU
    01/11/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ

TANITIM KARTI
maaşımı ne zaman alabilirim

Size bugünlerde bir evrak gelecek. O geldiğinde hemen alabilirsiniz.

slm

slm 1ay oldu akaradan ödeme emri gelmedi halen aralık maaşımı alabilirmiyim ptt den

ewet aralık maaşını alabilirsin en geç cuma gününe kadar git postaneden maaşını al ödeme emri bayramdan sonra gelir ancak toplu para için...

slm

ödeme emri makbuzu geldi ben maliyeye 12.02.2008 kayıt yapmıştım gelen evrakta ödenecek aylıkların başlangıcı ve sonu olarak 01.08.2008 - 5.11.2008 olarak geçilmiş ödenecek tutar: 697,84 ytl yazıyor 01.08.2008 benim dosyaların maliyeden ankara gidiş tarihi neden 12.02. 2008 tarihinden bu yana hesaplanmamış makbuz dün geldi bayramdan sonra alırım parayı bu arada aralık maaşını :525,00 ytl aldım benim üç maaş almam gerekmiyormu 12.02.2008 tarihinden beri

ewet benim hesabıma göre sizin toplu paranızda yarı yarıyadan fazla eksiklik var bence siz durumu kurumdan bi bilgi edinin bence toplu paranız 1350-1500 arası gelmesi gerekirdi..
bilgi edinmeden bir bayramdan sonra durumu sorun bence.

ben böyle hesapladım yanlışlık varsa arkadaslar düzeltirler.

bende hesapta bi yanlışlık oldugunu düşünüyorum acaba aldıgım aralık maaşı etkilemiş olabilirmi

senin durumda gerçekten karışık durumlar var bi bilgi edinmeden yardım alsan çok iyi olur benim hesabıma göre yanlışlık var cidden

telefonla ulasmak cok zor zaten verilen butun telefonlar ya mesgul çalıyor yada hiç açılmıyor bence bilgi edinmeden sor daha hızlı ve açıklayıcı cevap alırsın en geç 2-3 gunde bilgi alırsın..

sgk bilgi edinmeye mesaj gönderdim eger bana gelen ödeme emrindeki 697,84 ytl parayı çekersem bi sorun olurmu

şöyle birşey yaz ben ....... tarihinde yapmış oldugum müracaatım ...... tarihhinde kabul edilmiştir.
dolayısıyla almam gereken toplu para .... olması gerekirken 647 lira olmuştur ve benim aralık maaşım postanede hesabımda yoktur evrakımın tekrar incelenilerek tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum diye bi yaz bakalım ne diyecekler.

Üst Alt