Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 evrak takibinde İşleme Alındı ne anlama geliyor?

engel_21

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
evrak kayıt takibinde sorgulama yaptğım zaman işleme alınmış acaba ankaradan mı işleme alnyor işleme tarihi 27.05.2010 ve ne zaman ankaradan gelir acaba bilen varmı

Ankara'da işleme alınmış. İşlem nedir, ne zaman sonuçlanır ve size bildirilir, bu ibareden anlaşılmıyor...

işleme alınma hakında bilgi nerden alabilirim acaba bilgi ev mi gelir yoksa başka bir terdemi örenirim acaba?

Evrak takipte "Emekli Nevi Muhtaç Durumu Aktif" Yazıyor. Maaşım bankaya yatmış mı?

arkadaşlar evrak kayıt takibinde sorgulama yaptğım zaman emekli nevi muhtaç
durumu aktif diyor ödeme tarihi 11/06/2010 ödeme durumu tarihinde ilk aylık ödeme
sonra online ödeme tutarı toplu para yazıyor ve acaba para bankaya yatırılmışmı?
ve ne zaman ala bilirim ev e ne zaman gelirler bilen varmı lütfen cevab ayrıca telekom tarfında hacizim var gelen para kesilirmi acaba bilen varsa yardım​

benim maaşım eylül 2009 da yersiz ödeme iddisıyla 4871 tl borç tahakkuk ettirilerek kesilmişti.
bir sürü resmi yazışmalardan sonra maaş için yeniden müraacat etmem söylendi.
ayrıca ben 2001 yılından beri çalışmıyorum.borç için 14.02.2010 da idare mahkemesine dava açtım.
tekrar maaş bağlanması içinde 26.01.2010 yeniden müraacat ettim.
2022 evrak takipten kontrol ettiğimde daha önce pasif görünen maaşım aktif görünüyor.ödeme
tarihi:25.05.2010 değişiklik tarihiEmekli Nevi:MUHTAÇDurumu:AKTİFAylık Durdurulma Tarihi:01/12/2009Aylık Durdurulma Nedeni:S.G.K. AYLIK ALMASIDeğişiklik Tarihi:25/05/2010Durumu:Yazışma Tarihi:Yazışma Durumu:--Belge Açıklama Tarihi:0Durumu:Rapor Tarihi:Rapor Açıklama:-------İşlem Tarihi:İşlem Açıklama:Ödeme Tarihi:25/05/2010Ödeme Durumu:TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.Online Ödeme Tarihi:13/01/2009Online Ödeme Tutarı:0.0Online Ödeme Açıklama:TARİHİNDE ÖDEMENİZ ZİRAAT BANKASINA GÖNDERİLMİŞTİR.

buna göre ben paramı nerden ve ne zaman alabilrim

yatırlmıştır yazı yok da yalnız online ödeme tutarı yazılyor

online ödeme tutarı yazmıyor.sadece ödeme tarihi yazıyor

online ödeme ödenme tutarı bir miktar para var ama bankaya yatırlmamış kaç gün içinde

[FONT=Tahoma]arkadaşalar benim ödeme tarihi 11/06/2010 tarihin de ilk aylık ödeme ve online ödeme tarihi
online ödeme ödenme tutarı bir miktar para var ama toplu paranız zirat bankasına yatırlmıştır diye bir yazı
yok acaba ne zaman bankaya yatırlacak ve ya banka ya yatırlmışmı acaba en alta ki önline açıklama

ne zaman yazılacak ve kaç gün içinde yatırlacak bilen varmı yardım ederseniz sevinirim yakşık 14 gün olmuş[/FONT]

Bankadaki memur yanlış bakıyordur! Başka bi şubeye gidip sor...

yani anlatmak istedğim şu durumum aktif ödeme tarihi 11/06/2022 ödeme durumu tarihinde ilk aylık ödeme

online ödeme tarihi online ödeme tutarı 3473.24 ytl
ama önline açıklama bir şey yazılmyor 15 gündür böyle acaba yatırlımışmı yatırlımımışsa daha ne kadar bekleyecem
iütfen yardım

ziraat bankasına gidip o parayı çekebilirsin. Bu kadar net.

sağol sayın oturan boğa arkadaşım en altaki önline toplu paranız ziratbankasına günderlemiştir diye bir yazı yok yalnız

şöyle bir yazı var online ödeme tarihi online ödeme tutarı 3473.24 ytl

yani bankada para yatrılmışmı
çeke bilirmiyim

oturan boğa arkadaş sen bana demiştin banka dan paranı çeke bilirsin ama hesaptan para yok dediler

yok ama 17 gün geçmiş hala öyle bir şey yazılmamış neden acaba
evrak kayıt sorgulama da böyle yazılmış

Emekli Nevi: MUHTAÇ
Durumu: AKTİF
Değişiklik Tarihi: 11/06/2010
Ödeme Tarihi: 11/06/2010
Ödeme Durumu:
Online Ödeme Tarihi:
Online Ödeme Tutarı: 3473.24

arkadaşım hacizli olmam aylığmı iptal olma durumu varmı

toplu para aldıktan sonra 3 aylık maaşım varmı ?

toplu para aldıktan sonra haziranı ayın 3 aylık maaş parası verirler mi acaba bilen varsa lütfen cevab

Üst Alt