Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 evrak takibinde maaş görünüyor, yanlız rapor açıklama ve karar nosu yazmıyor..?

ramo55

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar benim teyzemin sakatlık maaşı ömline ödemesi gözüküyor yanlız rapor ve karar nosu yazmıyor acaba maaş baglandımı yoksa bir hatamı var

önemli degil benimde yazmiyor, maaşta sorun olmaz

arkadaşım ben ona baktım para yattı yazıyo ama rapor ve kararno yazmıyo acaba maaş baglandımı yoksa yanlışlıkmı yaptılar

yanlışlık yok ve maaş bağlanmış. online ödeme tarihinden 8 gün sonra paranı ziraat bankasından çeker.

Büyük ihtimalle bir sorun çıkmaz ama siz yinede 170 no lu telefonu arayarak sgk memurlarına bir sorun .

arkadaşlar bugün 170 aradım maaş yattıgını 15 gün içinde zirat bankasından çekecegimizi söylediler acaba ödeme emri gelden çekilirmi

Ben mektubun gelmesini beklemedim, internetten evrak takipteki yazıların bir çıktısını yazıcıdan çıkardım. Ayrıca toplu ödeme online ödeme tarihinden 8 gün sonra alınabiliyor. Çıkardığım evrak ve kimliğimle maaşımı 8 gün sonra aldım.

arkadaşlar verdiginiz bilgilere teşekkür ederim

2022

arkadaşlar ilk ödeme online zirat bankasına taihinde 28 03 2011 gönderildigini söylüyor ama banka hesapta para yok diyor 170 sordum oda para hesapta diyor banka memuru ödeme emrini bekle diyor acaba bukonuyla ilgili bilgisi olan varmı

o zaman ziraat bankasının başka şubelerine de bak

arkadaşlar bugun aldık maaşı vediniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim hepinize

2022 sayılı kanun

arkadaşlar bizim mahallede arkadaşımın oglu sakatlık maşı onaylandıgı halde ellerinde ödeme emri oldugu halde yaklaşık 40 gündür toplu parasını bankadan alamıyor acaba sebebi nedir ödeme emri ile gidiyorlar yanlız banka para yok diyor nasıl bir iştir anlamadım ben başbakanlık bimere yazı yazdım netten dosyayı incelemeye alındı diyor acaba bu konu ile bilgisi olanlar varsa lütfen paylaşalım

2022

arkadaşlar benim yeğenimin 2022 ödeme emri geldigi halde banka aradan 30 gün geçmesine rağmen hala toplu para yok diyor hesaba yatmamış diyor acaba sebebi ne olabilir elimizde ödeme emri var ama hala parayı alamıyoruz

Ramo, bahsettiğiniz yegeninizin toplu parasını çekebildiniz mi? Halen mi çekemediniz yoksa?

yegeniniz 18 yaşından küçükse isim karışıklığı olmuş olabilir mi?

Üst Alt