Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 evrak takibinde sicil numarası ne demek?

peki sicil nosunu bilmeyenler nasıl öğrenebilirler

öyle bi numara verilmedi.varsa öyle bir numara nerden öğrenebilirim?
sadece tc no ile evrak no takibi yapılamıyor.

bende bugün bu konuyu soracaktım benim cocugum 1.5 yasında evrak takip etmek istiyorum sicil numarası dio anlamadım acaba varmı yoksa bizmi bilmiyoz oturun boga bu işe bi el atarsan seviriz herkese kucak dolusu selamlar

Sanırım Emekli Sandığı ile 2022 karıştırılmış.
''Sicil numarası '' Emekli Sandığı memurlarına verilen numaradır.Bütün işlemler bu numara üzerinden yürütülür.Bildiğim kadarı ile SSK çalışanlarına verilen numaraya da
'' tahsis numarası ''deniyor.
Kısaca Emekli Sandığı olduğum halde ben de giremedim.
Çünkü tepede 2022 yazıyor,ama sorgulama emekli sandığının.Birilerinin mail yazıp düzelttirmesi lazım.

ben emekli sayfasından şahıs ödemelerine girerken sadece sicil no'su yazılması isteniyordu.
TC kimlik no 'su bize yeni geldi.
Sorgulama emekli sandığı için,ama yukarıda 2022 yazıyor.
YANLIŞ lık yapmışlar.Bütün sistemler allak bullak.Mail atıp düzelttirin.

arkadaşlar ben sicil numaramı 2022 TANITIM KARTI m da bulbum ve siteye girdim oluyor

2022 icin sicil no nedir acaba

slm oncelikle ben daha once 2022 icin siteden takip ediyordum ama simdi ne yazikki takip edemiyorum cunku sicil no istiyor onun ne olduguna bulamiyorum lutfen bilgi verirseniz tsk ederim simdiden

slm

saglık karnesine bakarsan orda sicl noyu görürsün

tsk ederim sibel hanim

ama saglık karnesinde yok sicil no

arkadaşlar sicil noyla ilgili bilgi verecek kimse yokmu???

arkadasım daha bizim 2022 tanıtım kartımız yok sen girebilirsin ama bu tanıtım kartı nedir daha bilgimiz yok bilgi için tesekür

arkadaşlar herkesin sicil nosu doğum tarihleri ve ilçe kodu ile başlar.
örneğin.78-578-078
yukarıdaki örnek 1978 doğumlu birisi 578 ilçe kodu olan ilçede doğmuş 1978 doğumluların içerisinde işe giren 78. kişidir.
doğal olarak emekli sandığıda 2022 den aylık alanlara aynı işlem ile numara vermektedir. deneyebilirsiniz.
örneğin yukarıdaki örneğe ek olarak 1978 aynı ilçeden biri işe girse alacağı numara 78-578-079 olacaktır. bu böyle devam eder. kadın erkek ayrımı yoktur.işe giriş sırası veya 2022 maaş bağlandığında sırası ile numara verilir.

kimliginizin resmin altında olan dumara ola bilir
gecen gün sgk karış tırırken orda görmüştüm birdeneyin belki dogrudur

arkadaslar sicili bilmeyenler ben yardimci olurum

arkadaslar sicili bilmeyenler ben yardimci olurum

E ol o zaman İbo :) Sicile ulaşamayanlar nasıl ulaşacak? Cevap yazarsan herkes bilgilenmiş olur...

sağlık karenm de sicil no 11 rakamlı ama sitenin bende istediği rakamlar 9 rakamlı acaba nasıl olacak lütfen yardım

emekli sandigi tanitim kartinda yazar biz eskiler oldumuz icin bize yollamislardi ama yenilere yollamamislar siz ankara pirimsiz odemeler genel mudurlunu arayin orda gorusun sicil nosunu versinler yeniler gondermemisler tnaitim karti

kardes 2002 yilinda emekli sandigi bakiyordu 2022 maaslara ozamanlar tanitim karti vardi simdi yeni emekli olanlarda yok siz primsiz odemler genel mudurlugune ulasin onlar detayli bilgi verir emekli olup olmaman onemli deil sonucta maasa baglisin

İki defa yazdım .Kimse okumuyor herhalde.
SGK da ÇALIŞAN-EMEKLİ-İŞVEREN-YAŞLI VE ÖZÜRLÜ-YURTDIŞI
Hangi bölüme tıklarsanız tıklayın aynı sayfa ile karşılaşıyorsunuz.
Hepsinin üstünde 2022 yazıyor.
Hiç bir bölümdeki evrak takipleri çalışmıyor.
Bir kişi bari bilgi edinmeden sorsanız .
Sonuç itibari ile maaşlarınıza bakacaksınız.

2022 maaş başvurduğunuzda , maaş bağlanacakmış gibi sicil no giriş yapılır. bu numara memurlardaki gibi doğum yılının iki rakamı ile başlar tc. kimlik no ile sicil no yu sorgularsanız geogle 'dan sicil numarasını öğrenir ve takibi bu sicil no yaparsınız

arkadaslar bana tc leri verin ben size sicil lerine ogrenirim saygilarimla

Şu işi bizede öğretsen sana zahmet vermesek,

Şimdi 2022 evrak takibe sadece TC ile girebildim,sicil no dediği 9 haneli emekli maaş nosu imiş yahu,tabi doğal olarak maaş alma beklentisinde olanların böyle bir sicil nosu yok.Şimdilik ertelendi,

Üst Alt