Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 evrak takip servisinde geçici bir durum ne demek? [Soru]

bedrana

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
2022 maaşım tc kimlik numaram olmadığı için kesildi. 1 ay önce benden istenen evrakları elden teslim ettim. Evrak takibe girdiğimde geçici bir durum yazıyor. ben bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum ve telefonlarada ulaşamıyorum
.Bu konuda yardımcı olur musunuz

size aşagıdaki verecegim linkten bilgi edinme kapsamında bilgi edinin hatta gelen cevabı bizlede paylaşırsanız daha iyi olur ama tahminen işleminiz verdigin evrakın daha incelenmemesinden kaynaklanıyordur.

şöyle birşey yazın;
tc numaramın eksikliginden dolayyı evrakım durdurulmuştu ve bunu kurumunuza kendim elimle teslim ettim ama halen evrak takip sitesinde geçiçi durum yazmaktadır evraklarımın durumumun neden halen geçici olarak durduruldugunu tarafıma bilgi vermenizi talep ediyorum..

http://bilgiedinme.ssk.gov.tr/bilgiedinmebasvuru/Welcome.do
bu linkten gerçek kişiyi seçin bilgileri doldurun 2-3 gün içinde cevap alırsınız.

Mehmet Abime Katılıyorum Aynen Yazın 2 qün içindede Cevap qeliyor.

Allah kolaylık versin, Memurlar 3 aydan aşağıya bir işlem anca yapıyor çünkü.

arkadaşlar bugün emekliği sandığının tlf nihayet ulaştık ve bize verilen cvp evraklarım teslim alınmış fakat evraklarım kaybolmuş sadece dilekçem ellerindeymiş ve yeniden faks yollamam istenmiş.yarın faksı yollayacam ama bugün yinede sizin verdiğiniz bilgi edinmeye yolladım onların vereceği cvbı merak ettik çünkü ben cvp geldiğinde size aktarırım.

hayret bir salaklık :(
nasıl evrakları kayıp ederler anlamıyorum arkadasım gelişmeleri bizimle lütfen paylaş bizimde yardım edecegimiz bir konu olursa burdayız bende merak ettim dogrusu kolay gelsin umarım iyi haberler iyi neticeler olur..

slm arkadaşlar dün sgk bilgi edinmeden gelen cvp EVRAKINIZ KAYITLARIMIZA İŞLENDİĞNDE GEREKLİ İŞLEM YAPILARAK ADRESİNİZE BİLGİ VERİLECEKTİR şeklnde oldu ben dün faksımıda çektim bakalım sonuç ne olacak.tlfda evraklar kayıp dendi demekki doğruymuş.ben ilk başvuruyu yaptığımda elden teslim ederseniz daha çabuk işleme alınır demişlerdi elden teslim ettim böyle normal yoldan yapsaydım ne olacaktı bilmiyorum.şimdide en az 2ay sürer diyorlar inanın çıldırmamak elde değil

Üst Alt