Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 için Aylığın %300 oranına yükseltilemeyeceği ne demek?

Konular
10
Reaksiyonlar
0
bu benım bır arkadaşımın ben anlayamadım yorumlarsanız sevınırım:​
ÖDEME DURUMU
23/10/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
11.12.2007 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 21/09/2007
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 12/06/2008
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 25/12/2008
TANITIM KARTINA GEREK OLMADIĞI YAZISI YAZILDI. 05/02/2009
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 26/12/2008
AYLIĞIN %300 ORANINA YÜKSELTİLEMEYECEĞİ YAZISI YAZILDI. 05/02/2009​

10 2008 ılk ödeme dıyor ve tekrar 02 2009 tahsıse gırıyor elınede daha kağıt gelmemiş ama aralık parasını cekmış bankaya gıtmış para yok demışler ama 100/300 yukseltılemıcek yazısı yazıyor cevaplarsanız sevınırım

18 yaş altı için 2022 maaşı bağlanmış, ama sonra 18 aş dolunca, maaşın olduğu gibi devam etmesi kararlaştırılmış (ve bu arada muhtaçlık düzeyinde olmadığına da karar verilmiş).
Böyle bir şey anladım ben.

Başvuran kişi tam olarak nasıl, ne zaman ve ne için başvurmuş?

2022 maaaş

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 03/05/2007
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 19/11/2007
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 04/04/2008
BELGEDE NOKSANLIKLAR TESBİT EDİLDİ 23/05/2008
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 23/09/2008
BELGEDE NOKSANLIKLAR TESBİT EDİLDİ 28/11/2008
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 27/01/2009
NOKSANLIKLAR NEDENİYLE KAYMAKAMLIĞA YAZI YAZILDI. 26/02/2009

sayın oturanboğa abıcım ben artık nefret ettım bu işten bana bır yol gosterın bıktım bu mal mudurluğune ne yapmam gerekıyor hep eksık evrak yuzunden nereye şikayet edeyım ben susmak ıstemıyorum artık izmir bornova mal mudurluğunu ankaraya hep eksık evrak gondermelerınden bıktım ankarada bıktı 2 yıl oldu artık yeter

sizinle ilgili bir sorun yok eksiklik kaymakamlıktan halledilecek çünkü orayla yazışma yapmışlar onlar halleder sana gerek görürlerse bilgi verirler halleder gönderirler yine ama biraz zaman alır şikayeti gerektiren bir durum söz konusu degil şimdi sadece sabırlı olmanızı öneririm

sağol mehmet abıcım ya dedığın gıbı benle değıl kaymakamlıktakı memurun baştan savma yaptığı işler bu sabah ankarayı aradım onlar bızgereken evrağı gonderdık 1 hafta sonra gıdıp kaymakamlıktan araştırın dedıler benım kızgınlığım bukadar uzaması yanlış evrak yollanması bır yanlışlık 3 ay aksıyor zaten kızımın yeşil kartıyla uğraşıyorum vıze işlemlerı ordan oraya koş usandım nebu cıle dıye ısyan etmek elden değıl zaten engellı bır cocukla uğraşmak yetıyor devlet bızım bu cılemıze nezaman son verecek beklıyorum ınanaın alah hepımızın yardımcısı olsun saygılar

sağol abıcım ınanın ben duşunuyom mal mudurluğundekı memur dıyorkı ben gonderdım ankara kaybetmış ankara bıze eksık evrak gonderdın dıyo ınanamıyom 4 kere eksık evrak yollanırmı bu nedır ya aklım almıyo ben verdığınız yere şikayet etcem yeter artık bıraz daha dıkkatlı olsunlar bızım zaten cocuğumuz engellı ben komşuya bırakıp gıdıyorum bır yeşıl kartla bıle 2 haftadır uğraşıyom hanı her şey kolay olcaktı ılk once bence memurlardan başlasınlar temızlemeye ışını yapana lafım yok salla başı al maaşı yapanlara lafım yeterın artık

sana bı yol göstereyım arkadasım al bi malboro işini hemen hallederler :D

Üst Alt