Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 için ilk ödeme günü belli, ama bankada para yok!?

serseri

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
bize sgk dan kagıt geldi. ödeme emri 15.12.2009 diye yazıyor. fakat bankaya gittigimizde sistemde para olmadıgı söyleniyor.
170 nolu telefonu aradık fakat onlarda da paranın miktarı gözüküyor ama ödeme emri henüz cıkmamış diyolar
şimdi bu ödeme emri ne zaman cıkar acaba? telefonda sordugumuzda 1.2 haftayı bulur diyolar
15.12.2009 tarihinden itibaren mi gecerli acaba bu 1.2 hafta yoksa bugünden sonra mıdır

bird e paranın sisteme girip girmedigini internet sitelerinden ögrenemiyor muyuz

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler yardımınız için...

en fazla 1,5 ay ıcınde paranı alırsın, her hafta ara 170 den kontrol et, oke

mrb bana 15.12.2009 tarihinde bilgi mektubu geldi 1.700ytl die
fakat bankaya gittigimde gözükmedigini söylemişlerdi her gün gittim hemen hemen bankaya ama paramı cekemedim gözükmedigi için bugün ise sgk net sayfasından evrak takibine girdim daha öncede girmiştim daha önce 15.12.2009 kısıtlı ödeme yazıyordu fakat bugün girdigimde alt kısımda acıklama yapmışlar havale yeri tahsis ve acıklama yerinede EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 04.01.2010 die yazmışlar a
ca bunu demekle paramın yattıgınımı söylemişler yardımcı olursanız sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Evet, bence bugünlerde para bankaya yatırılmış olmalı.

Üst Alt