Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaş ödeme günlerinde aksama..?

blueboyfe

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Slm arkadaşlar,
mart ayında ilk 2022 maaşımı aldım, ancak doğum tarıhıne göre 5 ınde almam gerekırken 6 sında verdı ptt ?
bu nasıl oluyor bılgısı olan var mı lütfen.

doğum tarihine göre nasıl oluyor ? haziranın kaçında alıcaz yani ?

evet bende ona gore gıdıcem benımkısı3 kaçında alabılrım tekrar tekrar ptt ye gıdemem

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü
-Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü
-Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü
-Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü
-Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü

bu ay degısmıs sanırım bnm dogum yılımın son rakamı 6 her ayım 6sında alıyordum ama bu ay 8.inde verılecegını soyledıler

E artık cumartesı pazar 2022 ödenmıycegıne göre tabi 8 alıcaksınız

“Doğum Yılının Son Rakamı;

0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü,
1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü,
2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü,
3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü,
4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü aylıklarını almaktadırlar.

Ödeme günlerinin resmi tatile denk gelmesi durumunda ise tatili izleyen mesai günü ödeme yapılmaktadır.“

maaş gününüz resmi tatile denk geldiği için ayın 8'ine sarkmış

ödeme günlerinde bir aksaklık yok sadece ödeme günlerinin resmi tatile denk gelmesi durumunda tatili izleyen mesai günü ödeme yapılıyor

ben 84'ülüyüm sizce kaçında alacağım? Abim ise 82'li peki o da 6'sı cumartesiye denk geldiği için 8'inde mi alacak? İyi günler...

siz 84'lü olduğunuza göre Doğum Yılının Son Rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü alıyorlar sizde 9 Haziranda alacaksınız.

Abinizde maaş günü resmi tatile denk geldiği için 8 Haziranda alacak

walla öyle bir takvim oldugunu sanmıyorum benım dogum tarihimin son rakamı 1 ama ayın dokuzunda ödenebılır denıldı ayın dokuzu salıya denk gelıyo

günler değişmiş şimdi postaneden geldım

0-5 bugun
3-8 çarşamba
2-7 salı
4-9 perşembe
1-6 cuma

bu sıcakta boşu boşuna gıttım . zırratten kartla alıyodum ben başkasına verıp kartı. bu uygulamayı değiştirenin ben.....................

bende 84 lüyüm geçen dönem (mart) ayın 9unda gittim pttye. 11.de sizin ödemeniz dediler. (tatile denkgelme durumu yoktu.) Neden böyle dedim ödeme günleri her dönem değişiyor dediler. Ama ne hikmetse pttye geçtiğinden beri 10.dan önce alamadım paramı nasıl değişiyorsa artık.

Geçen pttde işim vardı. Ödeme gününü sordum yine 11.de dediler. ben anlamıyorum bu pttyi. Eğer ödeme gününde ödemeyip engellilerin paralarını bir kaç gün de olsa kullanmayı deniyorlarsa hakkımı da helal etmıyorum. anlamış değilim durumu.

eski sısteme donulmelı bunun için bışey yapmalıyız .evde almak ıçın dılekçe yazdım %70 uzerı ve 85 yaş ustu verı yolarmış yanı 84 yaşında adam nasıl postane gıtsın.bugunun hesabını sorucam onlara oburtarafta beynım kaynadı yaw bu sıcakta çaraşamba işinyoksa bıdaha gıt kımın aklına geldıyse bu uygulama allah belasını versin hepsının:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Arkadaşlar simdi bu 2022 maaşları nufus cüzdanın son rakamına göre veriliyorya

Arkadaşlar simdi bu 2022 maaşları nufus cüzdanın son rakamına göre veriliyor ya. benim nolmalde 1983. bügün almam lazımken neden ayın 10 diyor anlamadım gitti
bilen varmı acaba

Üst Alt