Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı alan kişiden Yersiz Ödeme denerek faizle geri ödeme istenmesi..?

dezpot

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selamlar,

2022 maaşı alan kayınçomu kendi çalıştığım şirkette 09.08.2010 tarihinde işe aldırdım,
iş yoğunluğu ilgilenemem gibi durumlar yüzünden 21.11.2010 tarihinde primsiz ödemelere bildirim yaptım,
28 kasım 2010 tarihinde ellerine ulaştığına dair posta bildirimi aldım.

22.10.2010 tarinde Haber kağıdı geldi, sanırım 2022 maaşı. fakat almadık.. dün elimize ekte sunduğum yazı ulaştı, Ne yapmamız gerekiyor?

erdi.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/4095/erdi.jpg

aldığınız paraları ödemeniz gerekiyor icraya kadar yolu var

Almadığımız parayı neden ödeyelim ?

merhaba
eğer sigortalı olarak işe başladıktan sonra maaş çekmediyse birşey olmaz kişi bağlı bulunduğu mal müdürlüğüne gidip itiraz dilekçesi yazsın ve maaşı çekmediğine dair yine bağlı bulunduğu postane şubesine gidip hesabındaki parayı çekmediğine dair döküman alsın dilekçeyle birlikte bunu mal müdürlüğüne iletsin.

yok ama çalışmasına rağmen bu aylığı çektiyse o parayı cezasıylsa birlikte ödemek zorunda..

Almadıysan bankadan paranın hesapta durduğuna çekilmediğine dair kağıt alıp sana yazıyı gönderen yere ver çekmediğin para için niye kağıt gelsin

ayşegül_01;

08.09.2010 tarihinde işe girdi, tam emin değilim fakat 14.10.2010 tarinde bir para geldi, daha önceki dönem maaşı sanırım. ödemeler nasıl yapılıyor bilmiyorum yani 3 aylık periotlarda hak ettikten sonra veriliyorsa 7-8-9 uncu ayların ki 10cu ayda ödeniyorsa problem olmaz tahminimce, ama sistem dönemden önce ödeme yapıyorsa ozaman almış sayılıyoruz, değil mi? çalışırken bir önceki dönemin maaşını cekmiş olsa problem oluyor mu?

dezpot;

sen postanaden ya da bankadan yani parayı nerden çektiysen ordan parayı çektiğine dair bir döküman al orda zaten açıklaması hangi döneme ait olduğu yazar bir dene şansını..

Üst Alt