Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı alanlar özel diyaliz merkezlerine gidebilir mi?

ibrahim673

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
60 c/3 2022 kapsamındayım. Diyalize gireceğim. özel diyaliz merkezlerinde diyalize girebiliyor muyum?

Giremiyorsam kendim gss primi ödesem girebilir miyim? Haliyle 2022 maaşım da kesilir mi?

Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim, iyi günler.

Bu sorunun yanıtını bende çok merak ediyorum, özel diyaliz vs.. merkezleri sanmıyorum ama g1 gss'liler yani prim ödeyen sağlık sigortalılar üniversite ve tıp fakültesi hastanelerine sevksiz gidebildiğini biliyorum.

Ayrıca 2022 maaşı alanlar yeni yürürlüğe göre g1 gss'den artık faydalanabilirmiş, yani maaş kesilmez, bu konuda net bir yanıt alabilirsem bende geçeceğim g1 gss'ye.

Sgk'ya gittim, 60g'ye geçmek istiyorum dedim, önce sydv'ye git 2022 maaşını kestir dediler. Vakfa gittim dilekçe yazdırdılar, işleme koyarız biz dediler, acil olduğunu devlet hastanesi uzak özelde diyalize girmem gerektiğini söyledim, yardımcı oldular sağolsunlar, hemen işleme aldılar. Tekrar sgkya gittim, kendim prim ödeyecem 60g'ye geçmek istiyorum dedim, bir iki imza işinden sonra hemen başladı sigortam.
Özelde diyalize girebilmek için maaştan olduk anlayacağınız.

İyi istediğin özel sağlık kurumlarına girebiliyorsan,boşver maaşı sağlığın daha önemli.

Üst Alt