Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı alıyorum. Maaşımın arttırılmasını istiyorum. Böyle bir hakkım var mı?

sebahattinarslan

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ben 2022 maaşı alan bir beyim.yeni evlendim. eşimde çalışmıyor. % 50 maaş artırım talebi hakkım varmı
varsa nereye hangi evraklarla başvurmam gerekiyor

sgk ya dilekçeyle başvurun , evlilik cüzdanınızın fotokopisini de koyun..

% 50 raporla a başvuru yapmanın bir anlamıı yok maaş yükseltme hakkı var ancak yeni alacağınn rapor oranı %70 ve üzeri olması lazım aksı kabull olmaz

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.benim özür oranım % 80. şizofreniyim. şöyle bir durum var eşim özürlü değil.sosyal güvencesi yok. bu durumda maaş artırım talebinde bulunabilirmiyim

sabahattin seni cok iyi anladım kardesim %80 olan raporunu ve dilecekce yazarak bakıma muhtac özürlü aylıgı tabiki ala bilirsin 870 civarı para simdi bu raporunu ve dilekce ile birlikte APS yani acil posta servisi ile gönderirsen 1 günde yetisiyor 3 ay sonra hem toplu paranı hemde aylıgını almaya hak kazanırsın.. ??
bende gönderdim cevap bekliyorum ordan biliyorum :D

kardeşim % 80 şizofreni hastalarına bakım aylığı bağlanıyormu. ben ankarada oturuyorum.nereye hangi evraklarla başvurmalıyım. bir de eşim başvursa olurmu

2022 yasasından zaten yararlanıyormusun..
%80 saglık raporunu alarak
SOSYAL SGORTALAR KURUMU
PİRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜGÜ

Adres: tuna cad. no7 balgat ankara
sahsen bas vurursan daha iyi olur

Üst Alt