Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı bayramdan önce ödenecek [Bilgi]

azizkanmaz

Aktif Üye
Konular
156
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 2022 maaşı bayramdan önce ödenecek haberiniz olsun

• Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
    AYLIKLARINIZ PTT.ŞUBELERİNCE BAYRAMDAN ÖNCE ÖDENECEKTİR.
    Bilgilerinizi rica ederiz.

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği
    Bilgi Edinme Birimi

ptt ye sorup öğrenirsin bayramdan önce ödeme yapılacak ama hangi günler bende bilmiyorum

2022 maaşları bayramdan önce yatırılırmı?

mrb arkadaşlar.bilindiği gibi maaşlar günlere bölündü.ben ayın 8 alıyorum.kimisi 7si kimisi 6 sı 6,7,8 inde alanlar tatile girdiği için alamıyor.acaba ayın 1ile 5 i arasında bizim maaşlarda ödenebilirmi.inşallah ödenmesi dileğiyle.

önümüzdeki hafta ptt ye sormak lazım herhalde bir bilgi verirler

2022 aylığı...[soru]

arkadaşlar 2022 aylığını bayramdan önce alabilirmiyiz sizce yada bu konu ile ilgili bir bilgisi olan bir arkadaşım varmı acaba?

not::bilgi alabileceğim bir tel no bilen varsa paylaşsın lütfen.

MERHABA ARKADAŞIM MAAŞLAR BAYRAMDAN ÖNCE ÖDENECEK HAFTAYA PAZARTESİ
POSTANEDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Merhabalar..
2022 maşını yeni almaya başlıyorum. Birikmiş olan aylığı aldım. İlk olduğu için bankadan aldım, bundan sonrakileri ptt şubelerinden alacaksınız dediler. Forumdanda okuduğuma göre öyle. Başkası benim adıma alabilir mi? Bu bizler için çok zor olmayacak mı? Bankaya yatırılsa daha iyi değil mi? En azından internet bankacılığı kullanılabilir. Yanlış mı düşünüyorum?
Peki aylık alınırken şube farkediyor mu? Hangi gün verileceği neye göre belirleniyor?
:) sanırım çok soru sordum. Cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar.
Teşekkür ederim...

Armağan' Alıntı:
Merhabalar..
2022 maşını yeni almaya başlıyorum. Birikmiş olan aylığı aldım. İlk olduğu için bankadan aldım, bundan sonrakileri ptt şubelerinden alacaksınız dediler. Forumdanda okuduğuma göre öyle. Başkası benim adıma alabilir mi? Bu bizler için çok zor olmayacak mı? Bankaya yatırılsa daha iyi değil mi? En azından internet bankacılığı kullanılabilir. Yanlış mı düşünüyorum?
Peki aylık alınırken şube farkediyor mu? Hangi gün verileceği neye göre belirleniyor?
:) sanırım çok soru sordum. Cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar.
Teşekkür ederim...

vekalet vermeden alamaz ama eve servisi var ptt nin ve bunun içinde senden herhangi bir ücret talep etmiyor ona başvur istersen sana en yakın emekli sandığından yani artık maaşım posta ile eve gelsin de
banka işine gelince bence ptt saçma oldu ne güzel bank kartla çekiyordum ben paramı istediğim zaman istediğim kadar 24 saat ama ne yapcan işte unada şükür

NAZZ' Alıntı:
o zaan ben yıne ayın 5 ınde alcam 80 dogumluyum dogrumudur

Hayır arkadaşım 3 aralıkta alacaksın

Doğum yılının son rakamı 0-1-2 ve 3 olanlara 3 Aralık Çarşamba, doğum yılının son rakamı 4-5 ve 6 olanlara 4 Aralık Perşembe, doğum yılının son rakamı 7-8-9 olanlara ise 5 Aralık Cuma günü ödeme yapılacak.

bilgi aldığın sayfanın linkini keşke ekleseydin mesajının altına

Bilgi için çok teşekkürler.. Banka daha iyi olacaktı elbette ama, dediğiniz gibi buna da şükür.
Ödeme günleri neye göre belirleniyor?

Üst Alt