Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı gelir gösterilip ziraat bankasından kredi çekilebilir mi?

siirperisi

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar ben ziraat bankasından yada herhangi bir bankadan 2022 maaşımı gelir gösterip kredi çekebilir miyim?
Ziraat bankasını devlete bağlı olduğu için düşündüm sonuçta 2022 maaşıda devletten alınan sürekli bir gelir (kredi alabilmek için memur şartı aranıyor ya )
eğer kabul edilir diyorsanız bunun maaşa bir zararı olur mu

lütfen cvp yazın çok acil :(

Konuyu bilmiyorum ama mantıken düşündüğümde bu konuda devlet sorun çıkarmamalı bence.

2022 yada evde bakım maaşına kredi vermıyorlar maalesef.

bu konuda mantık işlemez . ne yazık ki .

Arkadaşlar dün ziraat bankasına gittim .Yeni bi kampanyaları başlamış ' maaşları bankamıza yatırılan memurlara kefilsiz kredi ' bende durumu izah ettim maaşın 10 katı kadar kredi verebileceklerini söylediler buda 2000 tl felan ama maaş kapalı gözüktü çünkü artık ptt den çekildiği için ziraat bankasında kapalı gözüküyordu ve sonuç olumsuz oldu,eğer maaş oraya yatmış olsaydı vereceklerdi .İşte böylee gerçekten bizlerede asgari ücret verseler ayda 180 küsürla ancak ufak tefek ihtiyaçlarımız gideriliyo ( bu maaşa da şükür tabide ) nerde tek başımıza hayat kurup geçinebilmek yinede çok şükür ailelerimiz var ve bizi sewiyorlar..

Üst Alt