Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı hala bağlanmadı! Bu konuda dilekçe yollayacağım adres..?

sedef19

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
slm herkeze arkadaşlar bizim 3 yıla yaklaştı daha hala ses yok aylıktan 3 ay oldu tahsis serviste
dilekçe yazdım yollayacağım ama tam adres bilmiyorum
sizlerden öğrenmek istedim bana yazar mısınız birisdi dilekçeden sonuç alırsın dedi bir de onu deneyeyim
şimdiden teşekür ederim iyi günler

Bence önce SGK'ya internet üzerinde sormayı deneyin. Oradan yanıt gelecektir. Gelmezse, aşağıdaki dilekçeyi yazılı olarak gönderirsiniz

SGK Bilgi Edinme Formu için buraya tıklayın

Örnek dilekçe:
Sosyal Güvenlik Kurumu
Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü'ne

2022 sayılı yasa çerçevesinde Özürlü Yakını Aylığı almak için ... tarihinde kurumunuza başvuruda bulundum. Ne var ki geçen sürede maaş hala bağlanmış değil.
Başvurumun hangi aşamada olduğu, alacağım toplu paranın miktarı ve ilk aylık ödemesini ne zaman alabileceğim konularında tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini arz ederim

adın soyadın
tc kimlik numaran
çocuğun adı soyadı / tc kimlik numarası
adresin
telefonun
* SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA

ödeme emri yazılmış

slm 3yıl oldu bizim evrak daha hala evrak tahsis serviste sizlere sormak istediğim bir tanıdığımız ankaraya gitmişti ona bizim evrak ne durumda bi bakabilirmisin dedim tc nosuyla sormuş ödeme emri verilmiş 1ay içinde alırlar demiş fakat ben evrak takip sitesinde her gün bakıyorum ödeme emrinde bişey yazmıyor işlemde diyor 2 5aydır tahsis serviste sizce doğru bilgi vermiş olabilirlermi bilen arkadaşlar cevaplarmısınız herkeze iyi akşamlar

salih yücel

ben maaşa baglanmısdım ayın 13 08 2009 da safranbolu kaymakamlıkdan malmüdürlügünden baglanmısdı ve benim evraklarım ankaraya giştdi ve geldi pirimsiz genelmüdürlügüne gitdi ve bana 14 09 2009 da geldi maaş alıyorum ben raporum yüzde elli sekiz oranı sizde gönderin olurmu

Üst Alt