Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için 14.01.2009 ilk ödeme diyor. Maaşı ne zaman nereden alabilirim?

EDELELİ

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Slm ben gecen yıl altıncı ayda maas basvurusu yaptım 10.ayda evrak tahsis servisine gönderildi dior bide 14.01.2009 ilk ödeme yapıldı die yazılmış bana herhangi bi yazı gelmedi.sizce ne zaman gelir bana yazı şimdiden teş...

hayırlı olsun maaşın baglanmış evine gelecek ödeme emri kagıdı ile bankadan toplu paranı alırsın. bu arada bana ödeme emri kagıdı 40 günde geldi sanada ortalama o süre içinde gelir

benim ilk ödemem 15.01.2009 ama bende hala çekemedim
170 i aradım ama paranın yatmadığını söylediler
sgk ya dilekçe yazdım,gelen cevapta paranızı alabilirsiniz dedi ama banka yatırlmamış dedi

Ziraat bankası Özel işlem birimine gidip sorun. Gelmiş olabilir. Gelmediyse, ara ara yoklayın..

Toplu para ıcın ödeme emrını boşa bekleme, surekli 170 ı ara, önce 3 sonra 2 yı tuşla cıkan memura sor, para bankaya onlıne havale oluyor artık o derse kı gönderılmış gıt kimliğinle zıraat özel işlemden çek.

Eve gelecek kagıt ılede bılgı mektubu yanı 2022 maaşını cekmeye gıdersın ptt ye, oke

Üst Alt