Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için '18 yaş altı evrak noksanlık yazısı' ne demek?

sedef19

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
ARKADAŞLAR EVRAK TAKİP SİTESİNDEKİ TABLO AŞAĞIDA...
TANITIM KARTINI BEKLERKEN BUGÜN BÖYLE Bİ YAZI YAZIYOR. NE DEMEK BU BİLEN VARSA BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM
TAM 2 YIL OLDU EVRAKLARI VERELİ AMA DAHA BU AŞAMADA
BÜLENT BEY SİZ DE Bİ CEVAP YAZARSANIZ MEMNUN OLURUM

• 08072008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    14/07/2008 Özür oranı (%70-%100) Kabul edildi.
    15/07/2008 TARİHİNDE 57455 KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    26/10/2006 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    02.09.2008 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/06/2007
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 29/04/2008

sedef ben çok evrak takip ettim bazen böyle garip dipnotlar düşüyorlar benim fikrim yok tahmin yapmayım şimdi ama;
sana benim attıgım linten bir mail at en geç 2-3 günde cevap alırsın cevabı bizimlede paylaşırsan sevinirim.
bilgi edinme kuralları çerçevsinde neden böyle bir eksiklik oldugunu 18 yaş uyarısının ne oldugunu sorarsan cevaplarlar bende merak ettim dogrusu.

http://bilgiedinme.ssk.gov.tr/bilgiedinmebasvuru/Welcome.do
burdan gerçek kişi seçip bilgileri doldurup gönder mail adresine bilgi verirler.

Maaşı için başvurduğunuz kişi 18 yaşının altındaysa,Vasilikle ilgili evraklarda eksiklik vardır.Yazıyı onun için yazmışlardır.

ramazan bey bizmi yaptıracağız yoksa kendilerimi araştıracaklar bu evrağı

teş.ederimraman bende ögrenmiş oldum.
eger o şekilde bir eksik varsa size bu eksigin giderilmesi için yazı gönderecekler sonra siz eksik evrakı tamamlayıp kuruma yine göndereceksiniz eksik evraklar bu şekilde düzeltiliyor degilmi raman.

kızım 11 yaşında dowm sendurumu vasilikle ilgili bir evrak istememişlerdi 2 yıl önce. Evde bakım aylığı için annanesini vasi ataması yapmıştım mahkeme kararıyla ben çalıştığım için annannesini gösterdim bu vasi kararını yollasak bi sorun çıkarmı acaba babasının bilgilerini almışlardı 2 yıl önce işler karıştı iyice ne yapacağım bilmiyorum arkadaşlar bana yol gösterirmisiniz ANNANNESİNE 3 AY ÖNCE VASİLİĞİ VERDİM

İstedikleri evrak büyük ihtimalle vasilik ile ilgili.Ancak bekleyin.Belge elinize geçsin,ondan sonra eksik evrakları tamamlayıp gönderin.

Emekli Nevi :18.YAŞ ALTI
Durumu :AKTİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
08072008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
14/07/2008 Özür oranı (%70-%100) Kabul edildi.
15/07/2008 TARİHİNDE 57455 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
20/02/2009 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI YAZILDI. 10.10.2008
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/06/2007
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 29/04/2008
TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 21/11/2008​

slm arkadaşlar bizim aylık sonunda bağlandı herhalde sizce toplu para ne kadardır? 3 yıl oldu vereli evrakları toplu prayı nasıl ne zaman alabiliriz?
bilgisi olanlardan rica ediyorum teşekürler

18 Yaş altı olarak kabul edilmiş yazıyor 18 Yaş üstü olsaydı 820 TL olması gerekiyor sanırım 18+ kabul edilseydi : 820x4 : 1 yıllık toplu para yapar siz 3 yıldır diyorsunuz baya yüksek bi mebla olsa gerek ama bilgiyi tam veremiyorum yakında yetkili ve konu hakkında derin bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olurlar

Hayırlı olsun :)
6000-7000 TL civarında bir toplu para alırsınız. Sonra da dönem maaşı olarak üç aylık 540 TL alırsınız.

Toplu paranın hesaba yatıp yatmadığını, 170 numaralı telefonu sık sık arayarak öğrenmeye çalışın. Yattığında da, Ziraat Bankası Özel İşlem birimine gidip toplu paranızı alın.
Dönem maaşları için ise elinize bi evrak gelecek. O zaman gidip PTT'den dönem maaşınızı alabileceksiniz.

Üst Alt