Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için ilk ödeme 17.11.2008 görülüyor. Ama hala maaşı alamadım?

tabucu

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
abimin evrak takibinde işlemler internet üzerinden şu şekilde görüntüleniyor ;

emekli nevi:SAKAT
durumu :AKTİF

sağlık kurulu işlemleri
TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ödeme durumu
17/11/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.​
ilk aylık ödemesi yapıldığı görülüyor fakat bize herhangi bir evrak gönderilmedi.maaş çekebilirmiyiz acaba yoksa evrak gönderilmesimi gerekiyor.eğer evrak gönderilmesi gerekiyorsa ne zamana kadar gelir?

şimdiden çok teşşekkür ederim arkadaşlar...

abimin evrak takibinde işlemler internet üzerinden şu şekilde görüntüleniyor ;
emekli nevi:SAKAT
durumu :AKTİF

sağlık kurulu işlemleri
TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ

ödeme durumu
17/11/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.​
ilk aylık ödemesi yapıldığı görülüyor fakat bize herhangi bir evrak gönderilmedi.maaş çekebilirmiyiz acaba yoksa evrak gönderilmesimi gerekiyor.eğer evrak gönderilmesi gerekiyorsa ne zamana kadar gelir?

şimdiden çok teşşekkür ederim arkadaşlar...

hayırlı olsun kardeş senin internetten sicil numaranı ögrenip en yakın ziraat yada ptt sübesine giderek ben şu şu şu yasadan yaralanıyorum sicil numaram bu tc numaram bu diyosun bunlar üzerine para gelecekti diyosun paranı alıyosun.....

alakan için teşekkür ederim kardeşim :)

şimdi ark lar soru soran arkadaş ve hem sızler bı bılgılerı unutmayın...
şimdi bu arkadaşım sureklı olrak 170 sewrvısını arasın her hafta olarak
ara 170 ı önce 3 ü sonra 2 yi tuşla
toplu para hesaba yatıyor, toplu para için bilgi mektubunu beklemene gerek yok, ancak ordaki memur derse ki gönderilmiş git kimliğinle çek, ara haftada 2 kez oke, kıb

Bu kadar zamanda belgenin gelmesi gerekirdi. Bir tersli olmalı...
170 numaralı telefonu arayıp sor bir an önce

ilginiz için teşekkür ederim...uygun zamanı yakalamak çok güç sürekli hatlar dolu ama yakalıcam o boş anı sağolun:)

evet 170 i aradım toplu paranın ziraat bankasının ilgili şubesine yattığğını söylediler. çok tşkr ederim :)

Üst Alt