Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için ödeme emri geldi ama hesapta para yok..? [Soru]

ögretmen-

Yasaklı Üye
Konular
80
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar, kardeşimin 2022 maaşı onaylandı. ilk ödeme 19,09 2008 olmasına ragmen bugün ödeme emri geldi. ziraat bankasına gittik ama hesapta para yoktur. bu nasıl iş aklım almadı. bi de böyle bir sorun yaşayan oldu mu. ilerki günlerde yatar mı acaba. ne yapmam lazım?
bilgisi olan arkadaşlar yazsın

derhal bilgi edinmeye yazalım durumu teknik bir hata olacagını tahmin ediyorum şöyle birşey yazalım;
.......tarihinde kurumunuza yaptıgım 2022 başvurum ...... tarihinde onaylanmı ve elime ...... tarihinde ödeme emri gelmiştir ancak başvurdugum ziraat bankasında hesabımda para yoktur..ne yapmalıyım neden para yoktur bana bu konuda bilgi vermenizi talep ediyorum..

http://bilgiedinme.ssk.gov.tr/bilgiedinmebasvuru/Welcome.do

burdan alacagın cevap bizi tatmin etmezse dilekçe ile kuruma başvurur sorarız..

bilgi edinmeye başvurmuştum. gelen cvp aylıgınız gaziantep ziraat bankasına gönderilmiştir müracatınızda tarafınıza ödenecektir. bu cvp tan sonra 2 kez bankaya baş vurdum ama hala hesapta para yok diyorlar.

teknik bir hata oldugu düşüncesindeyim siz bi kaç gün sonra bankaya yine bakın eger yine hesapta para yoksa kuruma dilekçe yazarsınız düzeltirler.

BEN TEKNİK HATA FİKR,İNE KATILMIYORUM ÇÜKÜ ANKARA İLK AYLIK ÖDEME YAZISINDAN SONRA 45 GÜN VEYA İKİ AY SÜRER PARANIN BANKAYA YATMASI DİYOR AYNI BİZE DE OLDU 22 AĞUSTOS ÖDEME YAZDI AMA PARAYI EKİMDE ALABİLDİK ANCA SANIRIM AY SONUNA KADAR YATAR HESABA....BENCE...

iki aydan once odeme zor .haftalık gidin bakin yinede.saglicakla

ödeme emri elinizdeyse lütfen dilekçe ile kuruma bildirin bu tamamen teknik bir sorun..

Üst Alt