Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı için yeniden hastaneye sevk edildim. Ama bir gelişme yok..? [Soru]

ORCANTOS

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba, 2022 özürlü maaşına başvurdum, evrak takip sayfamda bunlar yazmakta.

• SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    15/08/2007 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    03/09/2007 Yeni Rapor istedi
    04/09/2007 TARİHİNDE 89473KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    20/07/2007 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    14.09.2007 TARİHİNDE HASTAHANEYE ARA KARAR YAZISI YAZILDI.
5 MAYISTA 2008 DE TEKRAR HASTANEDE MUYANE OLDUM. HASTANE ANKARA YA DURUMU BİLDİRECEKDİ, AMA SGK NIN SİTESİNDE EVRAK TAKİBİ BÖLÜMÜNDE BUNULA İLGİ HİÇBİR BİLGİ GÖDÜNMÜYOR.
DURUMU NASIL TAKİP EDERİZ? TELFON VEYA ADRESİ BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

anlaşılan arkadasım raporun halen işleme alınmamış telefonla ulaşman mümkün degil ama bilgi edinme kanununa göre bilgi talep edebiliriz ve gerekli bilgiyi bir kaç güne kadar alırız.
aşagıdaki verdigim linkten "gerçek kişi" olan yeri seçip şöyle yaz;
..... kurumunuza 2022 maşı için başvurdum ......... tarihinde raporu yenilememi istedi kurum ve ben .......... tarihinde kurumunuza yeni raporu hastane aracılıgıyla gönderdim.
ancak evrak takip sitesinde halen raporumun işleme alınmadıgını görüyorum evraklarım ve raporum ne aşamadadır bilgi edinme kanunu kapsamında tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.
bu şekilde yaz noktalı bıraktıgım yerlere gerekli tarihleri yaz gönder 2-3 gün içinde bilgi alırsınız bilgiyi bize aktarırsanız yine yardımcı oluruz..

aşagıdaki verdigim linkten DEMİŞSİN AMA AŞAĞIDA LİK YOK

Üst Alt