Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşı ilk ödeme diyor, ama bana evrak gelmedi..?

blueboyfe

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
oğlum adına başvurmuştum.

ınternetten baktım durum aktif ilk ödeme 04.12.2008 yazıyor.

bana bir evrak vs. gelmedi.

ne yapmam gerekli , teşekkürler.

MERHABA ÖNCELLİKLE HAYIRLI OLSUN YARIN PTTYE GİDİP MAAŞINIZI ALABİLİRSİNİZ TOPLU PARA İÇİN ÖDEME EMRİ KAĞIDINI BEKLEMENİZ GEREKİR ALLAH SAĞLIK HUZUR İÇİNDE YEDİRMEK NASİP ETSİN DOĞUMYILININ SON RAKAMI 0-1-2-3 OLANLAR ÇARŞAMBA GÜNÜ ALDI 4-5-6 OLANLAR BUGÜN ALDI 7-8-9 OLANLAR CUMA GÜNÜ BAYRAM DOLAYISIYLA ARLIK MAAŞLARI ERKEN ÖDENDİ YARIN PTTYE GİDİP MAAŞINIZI ALABİLİRSİNİZ

18 yaş altı oğlum adına kendım başvurmuştum,

herhangi bir postaneye kimliğimle benmı gidiyorum ? nasıl oluyor

tşkler, yalnız gıttım ptt ye henuz para görunmuyor dedıler, 170 ı aradım burda gönderılmış görunuyor dedıler.

ptt ye tekrar gıttım henuz bılgısayarlarımıza yüklenmemiştir dedi memur. artık ne demekse, bayramdan sonra alırım inşallah.

arkadaşım toplu paranı ziraat bankasından alıyorsun sen ziraat bankasına git 170 ara
öğren onların verdiği tarihte git paranı cek

arkadaşlar benim ilk ödeme 03.12.2008 de yazıyor bugün 20.01.2009 ödeme emri kağıdı elime yeni geldi gittim bankaya ziraat bankasına hala bize aktarılmamışdedi parayı nasıl oluyor ben anlamadım anlıyacağnız milleti oyalamaktan başka bir şey bilmiyolar bunlarr

herkez bilmeden yorum yapmış ptt ye ödeme emri kağıdı gelmeden para felan vermiyolar veren diyenler yalan söyler bana kağıt geldiği halde veriyolar para yatmamış gözüküyo felan diyolar anlayacağnız

arkadaşlar paniye kapılmanıza gerek yok ilk ödeme tarihinden sonra 1,5 ila 2 arasında yatıyo. kardeşimin kide öle oldu mrk etmeyin alırsınız

benim ilk ödeme 19 aralık 2008 ama hala ödeme emrini bekliyorum.

Üst Alt