Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşım bağlandı, kart gelmedi..? [Soru]

burkay22

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
slm benım maasım 24 10.2008 tarıhınde ılk odeme dıyor ve 1 hafta sonrada odeme emrı kagıdı paramı aldım ama tanıtım kartı gelmedı bazı arkadaslar kalktı dıyor bazı arkaadasşarda gelecek dıyor konu ıle fıkır sahıbı arkadaslar yazarsan sevınırım gelecekmı ne zaman tşk ederım

tanıtım kartı kalktı. bundan sonra tc no ile ptt şubelerinden aylıgını alacaksın

sayın mustafa toprak tşk ederım saygılarımla

burkay kardeşim merhaba hayırlı olsun senin ödeme emri 1 hafta sonra gelmiş ben 40 günden beri bekliyorum ödem emri gelmedenmi çektin bana bilgi verebilirmisin

engelli ve bakım aylıgı almak için eve giren bütün gelir toplanıp kişi sayısına bölündüğünde 302 ytl olcakmış. fakat yeni yasa ile kişi başına düşen para 457 ytl olcakmış 1 ekimde yasa değişti değilmi değiştimi değişmedimi nasıl örenebilirim. nezaman değişecek.Bu konu ile ilgili yakın bir zamanda yasa değişikliği yapılacak ve bu durumda kişi başına düşen gelir 302 YTL değil, bir net asgari ücret yani 457 YTL olacaktı . nerden örenebilirim

Üst Alt