Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşım kesilmeden babamın sağlık güvencesinden yararlanamaz mıyım?

gizli saklı

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaslar ben % 85 engelli gözüktügüm için 2022 maaşı alıyorum ve babamın sigortasından yararlanamıyorum ama benim özel bi hastanede ameliyatım var sigortasızlıktanda masraflar baya cıkıyor fakat recep tayyip erdogan artık bütün herkesin özel hastanelere gidebilceklerini söyledi kısacası benim engelli maasım kesilmeden sigortaya gecmem mümkün mü yada bunun baska bi yolu var mı yardımcı olursanız sevinirim..

sgk ya müracat et ama babanın sigortasından yararlanmak için değil, yeşil kartlı gibi sgk dan yararlanmak için. ben 2022 yi alıyorum, hem de sigortalıyım.

Çalışıyorum demedim,. 2022 alıyorum, yeşil kartlıyım, ama şimdi yeşil kartlılarda sgk lı oldu, sigortam ordan.

selamlar arkadaşlar bende 2022 yararlanıyom maaş alıyom yeşilkartlı idim vize si doldu ama kuruma başvurmadım hastenede giriş yaptım muane olmak için sorun cıkmadı özel hasteneye gitme şansım varmı yoksa sosyal güvenlik kuruma başvuru yapmak mı gerek bu konuda hiç bilgim yok yardımcı olursanız

2022 maaşı kapsamında genel sağlık sigortalı olanların özel hastanelerden yararlanması mümkün mü?

Üst Alt