Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşım tc kimlik sorunu yüzünden durdurulmuş. İtiraz ettim. Bu aradaki maaşı..? [Soru]

bedrana

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
2022 maaşım tc kimlik sorunu yüzünden durdurulmuş. İtiraz ettim. Bu aradaki maaşı..? [Soru]

merhaba arkadaşlar, ben uzun zamandır bu siteye üyeyim ama msj yazmak bugüneymiş... benim bi sorum olacak. ben en son haziran ayında 2022 maaşımı aldım, fakat bu ay yani eylülde maaşımın yatmadığını söylediler. sorun tc kimlik numaramın onlarda kayıtlı olmamasıymış. ankarayı aradık, bize nisan ayından beri maaşımın durdurulduğu söylendi. ama ben haziranda almıştım dedim. nasıl olur dediler. sözde herkese bildirilmiş tc kimlik numralarınızı bize bildirin diye ama bana herhangi bişe gelmedi dedim. siz bi dilekçe yazın vukuatlı nüfus örneğile tc kimlik numaranızı yazın yollayın dediler. aynen uyguladım. sonuç almam 2-3 ay sürermiş.
şimdi sormak istediğim, sonuçlandığı zaman geçen maaşımıda alabilecek miyim?
cevap için şimdiden teşekkürler

eger anlattıgınız gibi bir durum varsa elbette geçen maaşları alırsınız..

teşekkür ederim mehmet yalçın.yalınız ben her üç ayda bir bu tür sorunlar yaşayacam galiba hazirandada babamın ssk'sından düştüğüm söylendi ve bu yüzden maaşım çok geç verildi(ne alakası varsa)ben ssk'da durumu düzelttikten sonra aldım.

ssk lı göründügünüz taktrde maaş alamazsınız düştügünüzü onlara anlattıgınız taktirde alırsınız ondan gecikme yaşamışsınız

Ödemedikleri bir aylık varsa onu ödemeleri için itiraz edersin. Kendi hataları sebebiyle kestiklerini vurgular, kesilen aylığı geri istersin. Hele bi baalım kesecekler mi... Keserlerse bir dilekçe hazırlarız..

Üst Alt