Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşım yatırılmıyor. Nasıl bir dilekçe yazmalıyım? [Soru]

musty35

Aktif Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
3
01.06.2008 tarıhınden beri özurlu aylığımı alamamaktayım. Emeklı sandığına bılgı edınme formunu doldurup gonderdım gelen cevapta aylıgın pttye yatırldığı soylenmekte ıdı. sayet yatırlmadıysa nufus kayıt ıle
prımsız odemeler genel mudurluğune basvurunuz denmekte (adres ve fax numarsı var)
ancak ben bu kayıt ornegını aldıktan sonra nasıl bı işlem yapacagımı anlamdım. lütfen yardım edınız. :?:
:idea: mehmet hocam yardımm :idea:

SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'ne

.. kayıt numarası ile 2022 sayılı yasa çerçevesinde aylık almaktayım. Ne var ki 01.06.2008 tarihinden bu yana aylık alamıyorum, hesabıma para yatmıyor.
Aylığımın nedenhesabıma yatmadığı konusunun yazılı olarak tarafıma bildirilmesini; yatırılmış ise, maaşı alamamama neden olan aksaklığı nasıl giderebileceğim hususunun tarafıma bildirilerek maaş almamın sağlanmasını arz ederim

adın soyadın
TC kimlik numaran
adresin
telefon numaran

Dilekçeyi göndereceğin adres:
SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA

2022 maaşının gelmesi ne kadar surer

15.10.2008 tarıhınde sgk prımsız odemeler genel mudurluğune dılekceyle fax cekmıştım aylığımı alamadığım için emeklısandığının takıb sıtesınde 20.10.2008 evrak tahsısısne gonderıldı yazıyo(durum aktıf), bundan 1 ay sonra bılgı edınmeye yazdım aylıklarınız için gonderdığınız evraklar işleme kondu yazıyo acaba aylığım aralık maşıma yetişirmi yada maaşı nezaman alırım ?

Üst Alt