Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşımı alamadım. Sorun ne olabilir?

CAGLAR

Yeni Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
arkadaslar ben bugun gıttım postaneye mart maaşimı alamadım neden memur bilgısayarda paranız gozukmuyor haziranda gelin dedı hiç bişey anlamadım lutfen yardım edermısınız tşk:confused:

Sürekli iş göremezlik ödeneği de alıyordun değil mi? Evetse, 2022 maaşına denk başka bir geliri olan kişilere 2022 maaşı verilmez.
Sen ne zamandan beri 2022 maaşı alıyorsun?

sayın oturan boga ben arkasım içöin soruyorum benım 2022 maaşi almıyorum evet dogru ben surekli iş goremezlik gelirı alıyorum arkadasım bugun gıtmış ama maaş gozukmuyo pc neden acaba gecen aralık maaşinıda alamamıştı mart maaşida yok ortada

sgk ya bir dilekçe yazarak neden maaşın ödenmedigini ögrenebilirsiniz yalnız;
pc den nasıl baktınız 2022 maaşına bu imkansız eger halen 2022 maaşlarının ziraat bankasından yattıgını düşünüp ordaki hesabınızı kontrol ediyorsnaız yoktur hesapta para çünkü maaşlar artık ptt tarafından ödeniyor.
postaye baktınız maaş yoksa kuruma dilekçe yazarak srabilirsiniz neden verilmedigini açıklarlar..

arkaslar şimdi ben bu arkas için dılekce yazıp gondercem acaba gondercegım yerın adresını birde nasıl bir dılekce yazmam gerek soylermısınız aralık ve mart maaşini alamadı

devamli ayni yerden aliyorsaniz postanedeki gorevli memur parayi sizin adiniza cekmis olabilir kesinlikle yukarida verilen sgk adresine maasi alamadiginizi dilekceyle bildirin.(2022 icin gerekli sartlar bozulmadiysa baska bir ihtimal gozukmuyor)

Üst Alt