Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşımı çekmek için her seferinde evrak mı gelecek bana?

Ahmet Yıldız

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
ben ilk maaşımı 16.06.2009 tarihinde 4 aylık olarak almıştım. Bi sonraki maaşım ne zaman gelir acaba ? İlk seferde kağıt gelmişti eve her defasında geliyormu yoksa 1 sefere mahsus mu ?

Her sefer kağıt gelmez sen nüfüs cüzdanınınla PTT'ye gidip alacaksın
bu hafta içinde alman lazım

Ziraat bankasından çekemiyormuyuz artık ? Geçen sefer ziraat bankasından almıştım ?

O ilk ödeme olduğu için Ziraat Bankasından aldınız.Bu ve bundan sonraki maaşlarınızı TC.kimlik numası yazılı olan nüfus cüzdanınızla ptt'den alacaksınız.

teşekkür ederim hiç bir bilgim yoktu bu konuda çok yardımınız oldu :)

ÖDEME DURUMU 16/06/2009 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

Ödeme gelmemişmi henüz ? Gelince burada gözükecek mi acaba ?
Çok soru soruyorum ama acemiyim kusuruma bakmayın :(

o ilk ödeme tarihi yani maaşınızın bağlanıp ilk ödemenin yapılacağı tarih o tarihte de siz zaten maaşınızı almışsınız.
Bu ve bundan sonraki dönem maaşlarınızı ptt den doğum tarihinizin son rakamına göre alacaksınız.Emekli sandığı sitesinde dönem maaşlarınızın yatıp yatmadığını göremezsiniz.

Doğum tarihinizin son rakamına göre maaşınızı alacağınız gün aşağıdaki gibidir

Doğum yılının son rakamına göre:

0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü,
1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü,
2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü,
3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü,
4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü,

Ödeme günlerinin resmi tatile denk gelmesi durumunda ise tatili izleyen mesai günü ödeme yapılır.

Üst Alt