Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşımı hangi tarihte alacağım?

komite

Yasaklı Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
kalem abla yüzde 40 raporumla malmüdürlügüne başvurdum aradan 3 ay geçmesine ramen sonuç alamadım mal müdürlügüne sordum dosyan 07.06.2011 tarihinde ankaraya gönderildi dedi beklemekten başka çare yoktu taki 24.10.2011 tarihine kadar evrak sorgulamada maaşın onaylandıgı online ödeme 25.10.2011 diyor ödeme 1096 tl aldım bayramdan önce aldım abla benim ögrenmek istedigim maaşımı hangi ayda alacagım birde burdaki tarihler farklı yoksa benmi yanlış biliyorum ilçe malmüdürlügündeki onaydan itibaren sayılmıyormu ankaraya gönderme tarihi 07.06.2011 bu maaş onay evrakında evrak tarihi 22.07.2011 diyor bana açıklarmısın ben anlayamadım ayrıca posta ile bildirim geldi onunla gittim bakaya onuda banka aldı ne yazıyordu aklımda kalmadı yardımların için şididen çok teşekkürler

İlk dönem aylığını Aralık ayında doğum gününün son rakamına göre şu tarihlerde herhangi bir PTT şubesinden alabilirsin ablam:
Ödeme Günleri : Ödemelerde oluşabilecek yığılmaları önlemek amacıyla;
Doğum tarihinin son rakamı 0 – 5 olan kişilere her dönemin 5 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 1 – 6 olan kişilere her dönemin 6 ıncı günü.
Doğum tarihinin son rakamı 2 – 7 olan kişilere her dönemin 7 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 3 – 8 olan kişilere her dönemin 8 inci günü.
Doğum tarihinin son rakamı 4 – 9 olan kişilere her dönemin 9 uncu günü.
Ödeme yapılmaktadır.
Ödeme günleri şurada da yazıyor zaten:http://www.engelliler.biz/forum/202...basvurusu-icin-gerekli-belgeler-ve-surec.html
Sen malmüdürlüğüne başvurdugunda başvuru formunun kayda geçtiği aydan sonraki aybaşından itibaren toplu para yatırılmıştır.
Diyelim ki sen Haziran ayında başvurdun ve başvuru formun bu ayda kayda alındı sonraki aybaşı olan 1 Temmuz, aylık başlangıç tarihin olur. Bu tarihten yani aylık başlangıç tarihinden, ilk dönem aylıgın olan Aralık ayına kadar olan tutar sana toplu ödenir. Zaten toplu paranı almışsın.
İlk dönem aylıgını da yukarıda dediğim gibi Aralık ayında alırsın.

Üst Alt