Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşımı yükseltmek için başvurdum anlayamadığım yerler var..?

ADANALI01KOZAN

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
1: Emekli Nevi:MUHTAÇ;
2:durumu:AKTİF;
3:Aylık Durdurulma Tarihi:0;
4:Aylık Durdurulma Nedeni;
5:değişiklik Tarihi:11/04/2013;
6:durumu Aktif;
7:Yazışma Tarihi:
8:--Yazışma Durumu:--
9:Belge Açıklama Tarihi:0
10:durumu:Rapor
11:Tarihi:Rapor Açıklama:
12:İşlem Açıklama:
13:Ödeme Tarihi:13/04/2011
14:Ödeme Durumu:EMEKLİ NEVİ DEĞİŞİKLİĞİ
15:Online Ödeme Tarihi:
16:Online Ödeme Tutarı:210.74

yukardaki verilmiş açıklamada emekli nevi yerinde sakat yazıyordu şimdi muhtaç yazıyor.
Bir de Değişiklik tarihini anlamadım 11/04/2013 bu tarihne veya butarihte neyapmam lazım.
burda görünen parayı nezaman allabilirim yardıncı olursanız çok sevinirim şimdiden her kese teşekkür ederim.

Emekli nevin degişmiş yani aylıgın artmış.
210 tl ödemeyi ziraat bankasından çekersiniz size ödeme emri gelir.

mustafa bey vermiş oldugun bilgiden dolayı çok teşekkür ederim yanlız anlayamadığım yer 5:değişiklik Tarihi:11/04/2013 butarih nedir. ne anlamageliyor yardımcı olursanız sevinirim.

O tarihte dosya kabul edilmiş gibi birşey demek.
Ödeme tarihinde de paranız geçmiş toplu alacağınız paranız.
Ancak Online ödeme tarihi güncel mi bilemiyorum belirtmemişsiniz.
Online ödeme tarihinden en geç 7 ilâ 10 gün içerisinde ödeme emriniz gelir ve ödeme emriniz gelsede gelmese de bu süre normal süreç. Yani bazen ödeme emri bazen online ödeme tarihinin üzerinden 7 gün geçmeden geliyor. Bazen 10 gün bile geçiyor ödeme emri gelmiyor. Siz 10 gün gibi bekleyin online ödeme tarihinden sonra.. Gelirse ödeme emriniz sorunsuz alabilirsiniz. Gelmezse sayfada ki sicil numarasını yazıp gidersiniz bakarlar..

Üst Alt