Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşımı yükseltmek için yeni rapor aldım. Nereye göndermem gerek?

mustafaselamet

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben 86 yaşında özürlü üç aydan üç aya 525 tl maaş alıyorum maaşımın yükseltilmesi için yeniden yüzde 83 rapor aldım bu yeterli sanırım bu raporu nereye nasıl göndereceğim şu an maaşımda ne kadar değişiklik olur cevaplarsanız sevinirim sa

Yeni aldığınız raporla birlikte nufus kayıt örneğini bir zarfın içerisine koyun.
2022 sicil numaranızıda ekleyerek maaş yükseltme talebinizi belirten bir yazıyı şu adrese yollayın..

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
TUNA CD. NO:7 KIZILAY/ANKARA

Başvurunuz kabul olursa 3 ayda 800 kusur TL maaş alırsınız...

Şu dilekçeyi iadeli taahütlü olarak gönderin kuruma:

Sosyal Güvenlik Kurumu
Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü'ne

... Karar numarası ile 2022 sayılı yasa çerçevesinde üç aylık maaş almaktayım. Sağlık sorunlarım arttığı belgeleyen ekteki sağlık raporu göz önüne alınarak almış olduğum Özürlü Aylığının Bakıma Muhtaç Özürlü Aylığı olarak arttırılmasını arz ederim

adın soyadın
tc kimlik numaran
adresin
telefonun

abi mrh..

benim de sana önemli sorularım var...
ben de engeliyim 2022 yasasın dan yararlanıyorum. amaliyat oldum sol ayagımı kestiler aylıgımı yükseltmek istiyorum ama korkularım var.. bu islemi yaparsam bunlardan muaf olur muyum:

memurlar sınavına gire bilir miyim. girsem agır özürlü diye ise alınmama imkanım var mı.
babam emekli 4 katlı evimiz var ben de onlarla yasıyorum
bu aylıgımı yükseltirsem engelli arabası ala bilir miyim

Üst Alt