Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşına başvurdum. Kısa süreli sigortalı olmam buna zarar verir mi?

Buzulırmak

Yeni Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar benim de umut38 isimli üye arkadaşın sorusuna benzer bir sorum olacaktı. çalıştığım esnada aldığım % 47 oranlı raporumu maliye düşürmüştü. daha sonra işimi bırakmak zorunda kaldım çünkü boynumdan geçirdiğim iki operasyon sonrasında boyun omurlarıma konulan parçalarda fayda etmedi ve boyun kemiklerim şu anda kafamı taşıma konusunda zayıf kalıyorlar.
24 saatlik zaman diliminin ancak 3-4 saatini ayakta o da zorla geçirebiliyorum.
sonra bu 2022 maaşını öğrendim 3 hafta önce başvurmuştum ilçe idare kurulu onaylamış şimdi Ankara ya gidecek evrak. Bu arada benim birader kendi çalıştığı şirkette 5-10 gün sigortalı olmam için ısrar ediyor vergi indirimi için tekrar başvuralım erken emeklilik hakkını da elde etmiş olursun diyor (18 yıl 6000 günüm var, 93 girişliyim)
fakat böyle birşey 2022 özürlü maaşı süreçimi olumsuz etkiler mi?

bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar.şimdiden teşekkürler.

Eğer emeklilik zamanınız geldiyse, yani yakın zamanda emeklilik için başvuru yapacaksanız, zaten 2022 başvurunuzu iptal edin derim. Zira emeklilik başvurunuz birkaç ayda sonuçlanır... Bu nedenle 2022 maaşınızı bağlansa bile o zamana dek kestirmeniz gerekir. Ne gerek var bunca uğraşa..?

Üst Alt