Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşında ilk ödeme tarihinin belli olmasından sonra maaş ne zaman alınır?

paranoid_şizofren

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
selam arkadaşlar. ben bundan 4 ay önce 2022 maaşı için başvurumu yaptım. evrak takibi sitesine girdiğim zaman şöyle bir yazı var
ilk ödeme durumu: 28.07.2009 tarihinde ilk aylık ödeme.

bana her hangi bir kart ulaşmadı veya bir yazı bu ne anlama geliyor ve ilk dönem aylığımı ne zaman alırım?
ve orda bi kaç şey daha var onların anlamı nedir mesela tanıtım kartı,yazışma ve evrak işlemleri,sağlık kurulu işlemleri gibi.beni aydınlatacağınız için hepinize şimdiden teşekkürler...

Toplu parayı çekmek için adresinize bir evrak gelecek. O evrakla birlikte ziraat bankasına gidip biriken maaşı alacaksınız.

Dönem maaşınızı ise vakti geldiğinde PTT'den alacaksınız (Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere üç ayda bir ödenir. Ödeme günleri de maaş alan kişinin doğum gününe göre değişir: “Doğum Yılının Son Rakamı; 0 ve 5 olanlar her dönemin 5. günü; 1 ve 6 olanlar her dönemin 6. günü; 2 ve 7 olanlar her dönemin 7. günü; 3 ve 8 olanlar her dönemin 8. günü; 4 ve 9 olanlar her dönemin 9. günü alırlar)

Tanıtım kartı artık yok. Diğer ibareler de sizin açınızdan şu andan sonra bir anlam taşımıyor... Siz paraya odaklanın artık :)

sayın arkadaşlar
bu siteye girdiğim zaman sağlık kurulu işlemleri yazan yerin altında;tarihinde sağlık kuruluna gönderildi diyor bu maaşımın bağlanmadığı anlamınamı geliyor ve yukarıdaki yazıda durumu aktif emekli nevi muhtaç yazıyor bunlar ne anlama geliyor bi arkadaşa sordum orada rapor oranının belirtilmesi lazım dedi benim baktığım sayfada herhangi bi belirtme yok

"durumu: aktif" yazması maaşın bağlandığını gösteriyor. Hiç kafanız karışmasın...

Üst Alt