Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşından feragat eden biri daha sonra tekrar aktif ettirebilir mi?

ferat

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
  1. merhaba ben 29/07/2009 da işe girmeden primsz ödemeler müdürlügüne gittim
  2. işe girecegim için 2022 maaşının geçici olarak durdurulmasını istedim ve
  3. feragat ettigime dair kagıt geldi 83 gün çalıştım işte dün de gittim 90günlük
  4. sgk pirimim dolmadıgı için aktif edilmesini istedim 2022nin fakat bana feragat etmişsin dediler tekrar sıfırdan müracaat etmem gerektigini söylediler ne yapmam gerekiyor bukonuda hastaneye gitsem 6 ay rapor sürecek 7 8 ayda sgk bekletir nasıl itraz edebilirim bunu yardımcı olabilirmisiniz bana yasaya göre aktif etmesi gerekiyo bana feragattan bahsediyolar yasaya göre aktif etmesi gerekmezmi.

arkadaşım sen feragat etmişin bir kere yani iptal edilmiş senin 2022 bu saatten sonra işlemlere baştan başlamaktan başka çare yok bildiğim kadarıyla!

anladımda fakat yasaya göre aktif etmesi gerekiyo 2022 yi adam onuda yapmıyo işlerine geldigi gibi davranıyolar 90 günlük pirimden bahsettim yok öyle bişi dediler ondan sonrada gittigimde 90gün dolmamış ama feragat etmişsin dediler neyse sağol kardeşim

Üst Alt