Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 Maaşının evrak takibi başvurudan ne kadar süre sonra başlar?

Mr. Aykut

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
13 Ocak 2009 tarihinde 2022 için başvurdum. polisler falan gelip soruşturmayı yapıp mal müdürlüğüne vermiş. onlar da onay verilip 2-3 hafta önce ankaraya yollamışlar. bu evrağı ne zaman takip edebilirim
http://emek.emekli.gov.tr/Yaslilar/ den tc kimlik numaramı yazıyorum, kayıt bulunamadı diyor ?
ne kadar beklemem gerekir

Bir terslik (evrak eksikiliği veya kaybı) olmazsa, 2 ay sürmez sonuçlanması.

3 ay ıcınde gorunur ancak evrak takıbe alınması net sıtede gorunmesı onemlı degıl, maalesef 1 yılı buluyor sonuclanması 13/15 ayda baglanıyor maaş,

mr.aykut bende 25 aralıkta (2008) başvurdum henüz belli olmadı bir-2 ayı bulurmuş yalnız anlamadığım sizin evraklarınızı neden polisler soruşturmuş ve polisler teslim etmiş bizde böyle birşey yaşanmadı kendimiz mal müdürlüğüne teslim ettik yaptığımız işlemler ise mal madürlüğünden başvuru belgesi aldık oradan sağlık raporuna sevk verildi.Rapordan sonra nüfüs müdürlüğünden vukaat aldık ve muhtara da belgeyi onaylattık en son son işkurdan çalışmadığıma dair belge alıp işlemleri tamamladık ve mal müdürlüğüne teslim ettik.Sizde bu işlemleri yaptınız mı?

İstenilen bütün işlemleri yaptık Trafik şubesine imzalattık oda karakolada imzalatacaksınız dedi gittik karakola imzalattık verdik yani prosedürler değişmiş olabilir bende bilmiyorum. Evde değildim yeşil kart + 2022 için başvurmuştum hangisi için geldiler kontrole bilmiyorum ama karakolun mal müdürlüğüne teslim ettiğini biliyorum

arkadaşım daha çok bekliceksin, benim 2 sene oldu nerdeyse, hala gelecek.inşallah benden önce çıkar.biraz sabırlı ol.

Yeni sistemle çok fazla beklenmeden alınabilecek diye umuyorum. Bence tüm evraklar tamamlandıktan sonra 3 ayda bağlanabilecek bundan sonra.

mal mudurlugune gondermıslerse 2022 dır

arif 34, senın 2 sene oldu ıse benım daha once yayımladıgım msj larda verdıgım ank da bu işe bakan daırenın telı vardı, benım msj lardan onu bulursuan ıyı olur,

20 şubat itibariyle evrak işleme alındı.. Siteden bugün gördüm

2022 Başvurumdaki Gelişme ve izlemem gereken yollar?

17.3.2009 tarihinde ilk ödeme diyor...

Böyle bir gelişme var izlemem gereken yol?

Hayırlı olsun. Maaş bağlanmış. PTT'ye gidip dönem maaşını, Ziraat Bankası özel işlem birimine gidip toplu parayı alabilirsiniz.
Henüz çok yeni olduğu için para yatmamıl olabilir. Aralıklı olarak gidip sormak en iyisi..

Üst Alt